preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وب سایت مرکزی حرف آخر

مشاوره و برنامه ریزی رایگان

phone
موسسه مرکزی حرف آخر

مشاوره و برنامه ریزی رایگان

09918506870

شما فقط یک تماس با موفقیت فاصله دارید

فقط

تا کنکور باقیست!

همین الان تماس بگیرید:

دریافت حرف آخر رایگان

اگر می خواهید با حرف آخر آشنا شوید و بدون شک و تردید محصولات را سفارش دهید، یک پیشنهاد عالی برای شما داریم! 5 روز با حرف آخر ، محاسبات و هفت الگو به صورت رایگان!
دریافت هدیه

فروشگاه حرف آخر

اگر می خواهید محصولات حرف آخر نظام جدید را تنها با چند کلیک سفارش دهید ، وارد فروشگاه شده و با دریافت تخفیف ویژه ، دی وی دی های مورد نظر خود را خریداری کنید.
ورود به فروشگاه

مشاوره و برنامه ریزی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان از مشاور ارشد موسسه مرکزی حرف آخر ، با شماره (09120793026) تماس حاصل فرمایید
تماس با مشاور

استاد عبدالرضا منتظری

استاد عبدالرضا منتظری

چرا حرف آخر را انتخاب کنیم؟

موسسه کنکوری آموزشی حرف آخر در سال 1390 توسط استاد عبدالرضا منتظری یکی از اساتید مطرح کنکور ایران تاسیس شده است.

هدف از تاسیس حرف آخر ارائه پکیج های آموزشی در قالب سبکی نوین به داوطلبان رشته های تجربی و ریاضی و انسانی میباشد. یکی از از سوالات اکثر داوطلبان  اینست که چرا حرف آخر را انتخاب کنیم؟

یکی از علت های تفاوت موسسه حرف آخر با دیگر موسسات آموزشی در سطح کشور ، نوع تدریس ها میباشد. در موسسه حرف آخر از سبک آموزش به روش شهودی سازی و انیمیشن سازی و به صورت تصویری و با تکنولوژی های روز استفاده شده است و همین امر یادگیری داوطلبان را نسبت به دیگر منابع به صورت چشم گیری افزایش میدهد.

حال سوال داوطلبان این است که روش های شهودی سازی و انیمیشنی چه کمکی میتواند در روند پیشرفت در یادگیری دروس به من بکند؟

حتما تا حالا شنیده اید که خیلی از داوطلبان با وجود مطالعه های بسیار بالا و روخوانی دروس و حفظ کردن مطالب نتایج آن چنان خوبی در کنکور سراسری به دست نیاورده اند و حتی 80% از داوطلبان با وجود شرکت در کلاس های خصوصی دروسی مانند ریاضی و فیزیک را کمتر از 10% زده اند. اما با تحقیق کوچکی متوجه میشویم که این داوطلبان از لحاظ درسی و آموزشی به هیچ وجه داوطلبانی ضعیف نیستند و فقط نحوه درس خواندن این داوطلبان اصولی و صحیح نیست.

مغز از دو نیمکره چپ و راست تشکیل شده است که همه چیز به این دو نیمکره بستگی دارد. خیلی از شما عزیزان مطمئنا میدانید که مطالبی که ما میخوانیم ، مینویسیم ، حفظ میکنیم همگی در نیمکره چپ مغز ثبت میشوند و این بزرگترین اشتباه ممکن برای داوطلبان میباشد و در واقع آموزش اکثر موسسات توجه بر نیمکره چپ مغز دارد و اطلاعات در نیمکره چپ برای مدت زمان کوتاهی ثبت میشوند و بعد از مدتی تمام این مطالب به فراموشی سپرده میشود  به همین دلیل داوطلبانی که به شیوه های سنتی مطالب را میخوانند نباید انتظار نتیجه گیری درخشانی در کنکور داشته باشند.

با عنایت به این موضوع جرف آخر سبک جدید از آموزش نوین را برای داوطلبان به وجود آورده است تا داوطلب این بار تمام مطالب را در نیمکره راست و چپ  ذخیره کنند و در واقع ما برای نتیجه گرفتن در کنکور به هر دو نیمکره نیاز داریم. زیرا اطلاعاتی و تصاویری  که در نیمکره راست ذخیره میشوند برای سالیان سال غیر قابل حذف خواهد بود و به نوعی این تصاویر مکمل مطالب و مفاهیمی که در نیم کره چپ ذخیره شده است خواهد بود.

حالا حرف آخر چجوری این کار رو انجام میده؟

شما مطمئنا اگر ازتون خلاصه یه انیمیشن یا سریال قدیمی که دیده اید رو ازتون بخوان  در عرض یک دقیقه خلاصه ای از آن سریال را خواهید گفت . بله دوستان حرف آخر نیز به همین شکل مطالب و مفاهیم و فرمول های دروس سخت مانند زیست ریاضی شیمی و فیزیک را به شما آموزش میدهد یعنی تمام مطالب را به تصویر خواهد کشید و به صورت انیمیشنی تدریس را اساتید حرف آخر انجام میدهند. و مغز شما عزیزان با دیدن این ویدیو های آموزشی همه چیز رو به نیمکره راست خواهد سپرد. و شما عزیزان تا روز کنکور مطالب را فراموش نخواهید کرد.

یکی دیگه از ویژگی های موسسه حرف آخر که باعث برتری این موسسه شده است استفاده از روش الگو به جای روش تکنیک هست. بیاید کارمون رو با یک مثال توصیف کنیم: (به نظر شما بازکردن 1000 قفل با یک شاه کلید راه ساده تری هست یا بازکردن 1000 قفل با 1000 کلید؟ قطعا جواب همه باز کردن 1000قفل با یک شاه کلید خواهد بود).

خب حالا این موضوع چه ربطی به حرف آخر داره؟ روش تدریس دروس در موسسات و آموزشگاه ها همان روش قدیمی و تکنیک محور میباشد که برای هر سوال از یک تکنیک استفاده میشود و این موضوع باعث میشه که داوطلبان تکنیک های بسیار زیادی را حفظ کنند یعنی به ازای هر سوال یک تکنیک یا همان عبارت 1000 کلید برای 1000 قفل.  پیاده کردن این تکنیک ها در مدت زمان 4 ساعته کنکور بسیار کار سختی میباشد. اما حرف آخر تدریس ها را بر پایه الگو انجام میدهد یعنی در کمترین مدت زمان ممکن با استفاده از الگو های درسی تمام سوالات را جوب میدهید.

برای مثال درس دینی که 34 درس و بیش از 500 صفحه میباشد را استاد یوسفیان پور با 14 الگو به داوطلبان آموزش میدهد و دیگر نیازی به حفظ کردن کلی تکنیک برای این 34 درس ندارید و به عبارتی برای 1000 قفل یک شاه کلید مطمئن خواهید داشت.

آموزش به روش الگو در حرف آخر در دو مرحله انجام خواهد شد.

مرحله اول: در مرحله اول ابتدا تمام مفاهیم ، فرمول ها و مطالب درسی توسط اساتید به تصویر کشیده خواهد شد و در نیمکره راست ثبت خواهد شد.

مرحله دوم: نیم کره راست مغز بین مطالب وارده شده ارتباطات نامرئی و پنهانی رو کشف خواهد کرد و خواهید دید تمام مطالبی که در ظاهر هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند به یک دفعه به هم متصل شده اند و تبدیل به یک مجموعه پیوسته خواهد شد. ای روش را روش الگو یا مادر می نامند.

در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور ، اگر یک دانش آموز نخواهد جلو برود نمی تواند در زمان مناسب تمام دروس را بخواند و جمع بندی کند ، ما در حرف آخر کاری انجام داده ایم که فقط در 4 ماه کل دروس کنکور را بخوانید و تست بزنید ! می پرسید چطور ؟؟؟؟؟؟؟

در اولین گام با مشاور ارشد موسسه مرکزی حرف آخر تماس بگیرید!!! 

09918506870

 
5 روز با حرف آخر
30 ساعت تدریس و حل تست

5 روز با حرف آخر

۵ روز با حرف آخر یک پکیج رایگان است که موسسه حرف آخر برای برقراری عدالت آموزشی در اختیار تمامی داوطلبان قرار می‌دهد. اما چرا نام این پکیج، ۵ روز با حرف آخر است. این پکیج در مدت زمان ۵ روز، ۱۵ درصد از منابع کنکور را به داوطلبان آموزش می‌دهد. شما می‌توانید در مدت زمان ۵ روز با استفاده از ۵ دی وی دی ، ۴۰ سوال کنکور را به راحتی یاد بگیرید.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
1 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان