دریافت کد فعال سازی محصولات حرف آخر

کد فعال سازی حرف آخر

موسسه حرف آخر یکی از بهترین موسسات کنکوری در سراسر کشور میباشد که با استفاده از روش های نوین و جدید توانسته نتایج بی نظیری برای داوطلبان رقم بزند .

ویدیو های موسسه حرف آخر در قالب دی وی دی و هارد برای داوطلبان ارسال میشود و داوطلبان میتوانند  با استفاده از روش های تدریس به شیوه انیمیشن و تصاویر بهره لازم را ببرند.

لازم به ذکر است دی وی دی ها و هارد های که برای داوطلبین ارسال میشود حاوی کد های فعال سازی میباشد که برا جلوگیری از امنیت محتوا آموزشی و غیر قابل کپی بودن آنها استفاده شده  است . کد های امنیتی بر اساس کد ملی داوطلبانی که خرید کرده اند صادر میشود و فقط در یک کامپیوتر و فقط یکبار باز میشود و اگر داوطلبی به دنبال گرفتن کد های دوم باشد باید با شماره تماس 09918506870 ارتباط بگیرد.

سریال پشتیبانی حرف آخر

تمامی محصولات حرف آخر به جز پکیج های رایگان یا همان نمونه کار دارای کد های فعال سازی و سریال پشتیبانی حرف آخر میباشد و داوطلبین برای نصب و فعال سازی این محصولات در ابتدای باید این سریال هارا پیدا کنند.

در محصولات قدیمی که برای داوطلبین ارسال میشد این سریال های در پشت دی وی دی قرار داشت و داوطلبین میتوانست همان سریال های 16 یا 20 رقمی را وارد کند و سپس بسته هایشان به صورت کامل نصب و فعال میشد اما تغییر روند نحوه دریافت این کد ها دیگر کمی کار برای داوطلبین سخت شده است و ابتدا داوطلبین باید وارد سایت شوند و گارانتی محصول خود را فعال نمایند سپس  اقدام به نصب این بسته ها کنند .

در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه ثبت گارانتی و فعال نمودن این بسته ها را برای شما توضیح دهیم.

سایت ثبت گارانتی و دریافت سریال محصولات حرف آخر

در متن بالا اشاره شد که به دلیل تغییر رویه موسسه حرف آخر داوطلبان ابتدا باید گارانتی محصولات خود را ثبت نمایند و سپس کد های فعالسازی حرف اخر را دریافت کنند . برای اینکار ابتدا باید به یکی از سایت های حرف آخر یعنی https://konkuriran.ir/ مراجعه کنید و پس از وارد کردن کد ملی و کد ارسالی به شماره تماس شما میتواند وارد سامانه جامع حرف آخر شوید و با کلیک بروی گزینه ثبت گارانتی محصولات شروع به نصب گارانتی محصولات خود کنید.

لازم به ذکر است در قسمت ثبت کد گارانتی باید کد مخدوش شده بروی کارت سیاه رنگی که از طرف موسسه حرف آخر ارسال شده است را وارد کنید و سپس بعد از ثبت این کد شما به تمام کد های فعالسازی محصولات خود دستیابی خواهید داشت. در صورت داشتن هرگونه مشکل در این قسمت ها با شماره 09918506870 در تماس باشید.

فعالسازی محصولات حرف آخر

فعالسازی محصولات حرف اخر از اصلی ترین کارهایی است که داوطلبان برای فعال شدن و به نمایش در آمدن محصولاتشان باید انجام دهند . نصب محصولات حرف آخر دارای یک سری مراحل میباشد که داوطلبان باید دقت کند که این مراحل را به درستی انجام دهند در غیر این صورت نمایش این دی وی دی ها با مشکل روبه رو خواهد شد.

کد فعال سازی حرف اخر یا 16 رقمی هستند یا 20 رقمی که البته ابتدای باید گارانتی محصولات ثبت شود توسط دانش آموزان سپس کد هارا دریافت نمایند. پس از دریافت کد فعالسازی حرف اخر باید وارد قسمت نصب پیش نیاز شوید و در این قسمت با ثبت نام و نام و خانوادگی و همچنین ثبت سریال پشتیبانی حرف آخر یا همان سریال فعالسازی دی وی دی ها و انتخاب روش نصب که بهترین روش،  روش اینترنتی میباشد اقدام به نصب دی وی دی های حرف آخر کنیم. پس از ثبت این مشخصات و کد فعالسازی حرف آخر  به صورت اینترنتی یک کد قرمز به شما تعلق خواهد گرفت که این کد نشان از ثبت درست محصول میدهد.

دریافت کد فعال سازی حرف آخر

محصولات حرف آخر دارای دو نوع شماره سریال می باشند ، کدهای ۱۶ رقمی و کدهای ۲۰ رقمی ، لطفا جهت دریافت کد فعال سازی محصول خود با توجه به کد محصول و محیط نرم افزاری آن اقدام به دریافت کد فعال سازی نمایید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر

در صورتی که محیط نصب برنامه شما دارای محیطی به شکل زیر می باشد ، پکیج شما دارای سریال ۱۶ رقمی بوده و جهت فعال سازی آن کد فعال سازی محصولات ۱۶ رقمی را دریافت نمایید.
دریافت کد فعال سازی محصولات با سریال 16 رقمی

در صورتی که محیط نصب برنامه شما دارای محیطی به شکل زیر می باشد ، پکیج شما دارای سریال ۲۰ رقمی بوده و جهت فعال سازی آن کد فعال سازی محصولات ۲۰ رقمی را دریافت نمایید.
دریافت کد فعال سازی محصولات با سریال 20 رقمی

سوالات متداول کد فعال سازی حرف آخر

چگونه پکیج خریداری شده را فعال کنم ؟

به دلخواه یکی از دی وی دی ها را داخل سیستم گذاشته، مراحل نصب را طی کنید تا کد قرمز رنگ در بخش  نمایش محتوا نمایش داده شود. سپس به منوی کد فعالسازی در سایت مراجعه و کد فعالسازی محصول را دریافت نمایید.
* دقت نمایید کد قرمز رنگ درست وارد شود.

برای فعال سازی محصول حتما باید سیستم به اینترنت وصل شود؟

خیر ، لزوما ضرورت ندارد که سیستمی که پکیج در آن اجرا می شود به اینترنت وصل شود ، صرفا نیاز هست که شما کد قرمز رنگ را به دست آورید. و سپس از طریق هر وسیله ی دیگری که امکان اتصال به اینترنت را دارد ، وارد سایت حرف آخر شده و از طریق منوی فعال سازی محصولات ، کد فعال سازی را به دست آورید.

کد قرمز رنگ حرف آخر چیست ؟

وقتی که دی وی دی را در داخل سیستم خود قرار می دهید ، پس از انجام مراحل نصب ، یک کد قرمز رنگ در قسمت نمایش محتوا ظاهر می شود.

خطای کدک را چگونه رفع کنیم ؟

نرم افزار k lite codec pack را دانلود کنید و نصب کنید تا مشکل برطرف گردد.

آیا نصب مجدد ویندوز باعث می شود دیگر محصولات برای من فعال نشوند ؟

خیر ، نصب ویندوز هیچ مشکلی به وجود نمی آورد ، محصولات حرف آخر قابلیت نصب صرفا بر روی یک سیستم را دارند و به سخت افزار سیستم کامپیوتری حساس می باشند و وابسته به نرم افزار نیستند.

آیا پکیج های حرف آخر دارای تاریخ انقضاء می باشند ؟

کلیه محصولات کد دار حرف آخر دارای تاریخ انقضاء دوساله از تاریخ خرید هستند. پس از دو سال از طریق واحد پشتیبانی قادر به تمدید آن هستید.

با خطای شماره سریال منقضی شده است چه کنیم ؟

چنانچه در هنگام نصب محصول با خطای انقضاء شماره سریال مواجه شدید نام و سریال محصول را به واحد پشتیبانی اعلام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.