preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

کد تخفیف حرف آخر

عناوین اصلی مقاله

کد تخفیف حرف آخر

کد تخفیف حرف آخر

امروز در این مقاله قصد داریم در مورد  یکی از جذابترین آپشن های حرف آخر یعنی کد تخفیف حرف آخر صحبت کنیم و به تمامی سوالات شما در این باره پاسخ بدیم

موسسه حرف آخر یکی از بهترین موسسات آموزشی در حوزه کنکور است که از روش های نوین و تکنولوژِی های روز دنیا استفاده میکند و با این سبک آموزش توانسته رتبه برتر ها و پزشکان و مهندس های زیادی به دانشگاه های سراسر کشور معرفی کند.

امروزه با توجه به وضع سخت و معیشت مردم و بد بودن شرایط مالی داوطلبان حرف آخری و سخت بودن تهیه پکیج ها و پروژه این موسسه تخفیفاتی زیادی را قرار داده است تا دیگر  مشکلی برای پرداخت هزینه و تهیه پکیح ها این موسسه نداشته باشند

برای دریافت تخفیفات با شماره 09918506870تماس حاصل فرماید

فهرست مطالب

تخفیفات 40 درصدی حرف آخر

هر ساله زمستان به دلیل نزدیک شدن به ایام عید محصولات حرف آخر از تخفیفات بی نظیری برخوردارر میشودند که داوطلبان تمامی رشته های میتوانند با استفاده از این تخفیفات محصولات مد نظر خود را با بهترین قیمت ممکن دریافت نماییند و از لحاظ اقتصادی خیلی به صرفه خواهد بود برای داوطلبان.

اما امسال سال ویژه ای برای تمامی داوطلبان حرف آخری خواهد بود زیر حرف آخر بهترین و به صرفه ترین تخفیف چند ساله اخیر را برای همه داوطلبان در نظر گرفته است شاید خیلیاتون شنیده باشید که تخفیفات امسال پکیج های حرف آخری 40 درصدی هستش بله دذرست خوندید امسسسال ما تخفیفاتمون 40 درصده که با استفاده از این تخفیف هرچی دلت بخواد رو میتونی سفارش بدی دوست من

نمونه از این تخفیف رو ببین تا درک کنی چی میگم

زیست پایه دهم 540 هزارتومن

با تخفیف میشه 324 هزارتومن

پکیج کامل رشته تجربی 21میلیون تومن

با تخفیف میشه 12.900 تومن

دیگه چی از این بهتر ؟پس همین الان برای دریافت تخفیفات و همچنین گرفتن پاسخ تموم سوالاتتون در مورد حرف آخر با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید .
راستی با تماس با مشاور حرف آخر شامل یک جلسه مشاوره رایگان میشی.پس دست به کار شو تا این فرصت استثنایی تموم نشده کنکوریها و دهم یازدهمی ها

نحوه دریافت تخفیفات حرف آخر

همه داوطلبانی که میخواهند محصولات حرف آخر را دریافت کنند شامل تخفیفات موسسه حرف آخر میشوند و میتوانند از انواع این تخفیفات استفاده کنند البته داوطلبان قبل از تهیه محصول بهتر است نمونه کارهای موسسه یا (پکیج5روز باحرف آخر) را ببینید.

این پکیج نمونه موسسه باعث میشود تا داوطلب خریدش را با اطمینان کامل انجام دهند بعد از دیدن پکیج های نمونه داوطلبان حرف آخری میتوانند با مشاوران حرف آخری در ارتباط باشند.

و ضمن دریافت تخفیفات تمامی سوالات خود را بپرسند و همچنین جهت جلوگیری از کلاه برداری های احتمالی تنها شماره کارت های اصلی را از مشاوران خود دریافت نماییند.

تماس با ما: 0991506870

مطالب مرتبط:

بخوانید: شماره تماس مشاورین حرف آخر

تخفیفات حرف آخر چقدر است؟

یکی از دغدغه های افرادی که میخواهند در حرف آخر ثبت نام کنند مقدار تخفیفات این موسسه میباشد و اکثر داوطلبان طرفدار تخفیفات زیاد هستند که کاملا طبیعی هست.

اما حرف آخر در جهت رعایت شرایط عموم داوطلبان و رفع نگرانی داوطلبان همیشه بهترین نوع تخفیفات را در نظر گرفته است تا تمامی داوطلبان بتوانند پکیج های آموزشی این مجموعه بزرگ و بینظیر را دریافت کنند و در طرح نخبگان شرکت کنند و بهترین نتایج را کسب کنند.

بخوانید :طرح نخبگان موسسه حرف آخر

برای مثال برای پکیج های6040موسسه تخفیفات 40% را لحاظ کرده بود که استقبال بی نظیری از این پکیج ها و تخفیفات شد. و برای پکیج های صفر تا صد موسسه تخفیفات 30%+تخفیفات پلکانی در نظر گرفته است.

که یکی از بهترین تخفیفات حال حاضر موسسه محسوب میشود و باعث شده 80درصد داوطلبان بتوانند محصولات را تهیه کنند و به نتایج مثبت دست پیدا کنند.

خرید اقساطی محصولات حرف آخر با تخفیف

یکی از بهترین مزیت های موسسه حرف آخر این هست که داوطلبان با توجه به هزینه های سنگین میتوانند پکیج ها را به صورت اقساطی تهیه کنند و فقط یک سوم مبلغ اصلی را به عنوان قسط اول پرداخت کنند.

بخوانید:خرید اقساطی محصولات حرف آخر

در این صورت اقساطی تهیه کردن پکیج جای نگرانی نیست پرا که برنامه داوطلب ناقص نمیشود و داوطلب میتواند برنامه های آموزشی خود را پیش ببرد .

اما نکته جالب و هیجان انگیز این است که حتی اگر داوطلب محصولات خود را به صورت اقساطی تهیه کنند تمام تخفیفات مجموعه شاملشان میشود وهمزمان میتوانند هم از تخفیفات درصدی و هم از تخفیفات پلکانی استفاده کند  و پکیج هایش را هم به صورت اقساطی تهیه کند.


کد تخفیف حرف آخر

انواع تخفیفات حرف آخر

موسسه حرف آخر هم طبیعتا به مانند تمام موسسات و شرکت ها فروشگاه های سراسر کشور در هر فصل تخفیفاتی دارد که خیلی میتواند کمک خرید داوطلبان حرف آخری باشد موسسه دو نوع تخفیف دارد که به تشریح آنها میپردازیم.

تخفیفات درصدی

یکی از تخفیفات بزرگ این موسسه که بسیار مقرون به صرفه هست برای داوطلبا تخفیفات درصدی موسسه میباشد.

این تخفیفات اکثرا در پایان کنکور اعمال میشود که به نسبت زمان کاهش میابد برای مثال ابتدای تخفیات رقم این تخفیف30%میباشد و با گذشت زمان به 20%و در انتها به 10%کاهش پیدا میکند.

 بخوانید:شماره کارت موسسه حرف آخر

تخفیفات پلکانی موسسه حرف آخر

دیگر طرح تخفیفاتی این موسسه تخفیفات پلکانی میباشد که داوطلب به ازای مبلغ پرداختی تخفیف دریافت میکند و هرچقدر این مبلغ بیشتر باشد مقدار تخفیف نیز بالاتر می رود.

 1. خرید زیر 1میلیون تومن                            تخفیف0
 2. خرید 1تا2میلیون تومن                     تخفیف100.000تومان
 3. خرید2تا3میلیون تومن                          تخفیف200.000تومان
 4. خرید3تا4میلیون تومان                             تخفیف400.000تومان
 5. خرید4تا5میلیون تومان                                    تخفیف600.000تومان
 6. خرید5تا6میلیون تومان                                          تخفیف800.000تومان
 7. خرید6تا7میلیون تومان                                            تخفیف1.200.000تومان
 8. خرید8تا10میلیون تومان                                      تخفیف1.500.000تومان
 9. خرید10تا12میلیون تومان                                          2.000.000تومان
 10. خرید 14تا16میلیون تومان                         تخفیف2.500.000تومان
 11. خرید16تا18میلیون تومان                     تخفیف3.000.000تومان
 12. خرید18تا20میلیون تومان               تخفیف4.000.000تومان
 13. خرید بالای20میلیون تومان        تخفیف5.000.000تومان

تخفیفات دوران راهنمایی ابتدایی(اجی مجی و لاماسی ها)

موسسه حرف آخر جز اینکه در زمینه کنکور و متوسطه دوم موفق عمل کرده است در زمینه دروس دوران متوسطه اول و ابتدایی نیز به همان اندازه موفق بوده است و توانسته موثر عمل کند.

این پکیج های درسی نیز به مانند سالهای دهم یازدهم و کنکور طبیعتا تخفیفات دارد تا داوطلبان این پایه ها هم بدون مشکل بتوانند از پکیج های حرف آخر استفاده کنند و نتایج درخشانی بدست آورند.

تخفیفات حرف آخر برای راهنمایی(متوسطه دوم)

تخفیفات این پایه از تخفیفات چشمگیر موسسه بودند به طوری که مورد توجه همگان قرار گرفته بود در دوره ای بازه زمانی تخفیفات این درس به 70%رسیده بود و اکثر داوطلبان توانستند بهترین استفاده ممکن را بردند.

تخفیفات حرف آخر برای ابتدایی(اجی مجی)

یکی از پکیچ های دوران ابتدایی پکیج اجی مجی بود که با استفاده از انیمیشن و عروسک سازی ساخته شده بود که مورد استقبال داوطلبان زیادی در سراسر کشور قرار گرفته بود این پکیج هم به مانند دوران متوسطه تخفیفات آن به 70%رسیده بود .

برای دریافت تخفیفات 70%پکیج های ابتدایی با شماره زیر تماس بگیرید09918506870

تخفیفات حرف آخر برای ابتدایی لاماسی ها

از دیگر محصولات ابتدایی میشود به محصولات لاماسی ها اشاره کرد این محصول به وسیله اساتید کنکوری حرف آخر و عمو های فیتیله ای انتشار یافته است که با سبک و شیوه انیمیشن تدریس شده است.

از تخفیفات این پکیج میشود به تخفیفات 40%اشاره کرد که با توجه به قیمت این محصول خیلی مقرون به صرفه میباشد.

دریافت تخفیفات از نمایندگی های حرف آخر در استان ها

امروزه با توجه  به حجم سفارشات بسیار زیاد موسسه باعث شده که حرف آخر در سراسر کشور  و در استان های مختلف مانند مشهد ،تبریز،ایلام،اصفهان نمایندگی های خود را دایر کند و دانش آموزان از طریق نمایندگی های شهر خود محصولات را دریافت نماییند.

شما داوطلبان عزیز نیز میتوانید با تماس با شماره 09918606870 آدرس نمایندگی های شهر خود را دریافت نمایید و با حضور در دفاتر نمایندگی هم مشاوره رایگان دریافت کنید و هم از کد های تخفیفاتی موجود استفاده کنید.

سخن پایانی

تمامی داوطلبانی که قصد خرید از موسسه حرف آخر و استفاده از کد تخفیف را دارند میتوانند بدون درنگ با شماره 09918506870 تماس بگیرند و از تمامی آپشن ها و آفرهای موسسه استفاده کنند.

و همچنین با رزرو تایم مشاوره پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنند و  یا آدرس دفاتر نمایندگی های خود را دریافت نماییند تا با حضور در موسسه پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نماییند..

سوالات متداول

آیا همه داوطلبان شامل تخفیفات موسسه حرف آخر میشوند؟

بله عزیزان تمامی داوطلبان شامل این نوع تخفیفات میشوند

طرح نخبگان چه تخفیفی دارد؟

در حال حاضر تخفیف طرح نخبگان در بهترین حالت قرار دارد زیرا دارای 40 درصد تخفیف میباشد


چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

یک فکر در مورد “کد تخفیف حرف آخر

 1. Ramin گفت:

  با سلام آیا تخفیفات40درصدی موسسه حرف آخر حقیقت داره؟

  1. hrfeakharcom گفت:

   بله رامین جان در حال حاضر موسسه حرف آخر 40 درصد تخفیف برای محصولات خود در نظر گرفته برای اطلاعات بیشتر با شماره 09918506870 تماس بگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان