preloader

وبلاگ

پیگیری سفارشات حرف آخر_3روش پیگیری محصولات حرف آخر

عناوین اصلی مقاله

پیگیری سفارشات حرف آخر_3روش پیگیری محصولات حرف آخر

موسسه کنکوری آموزشی حرف آخر امروزه با بهره بری از حجم سفارشات خود توانسته به یکی از پرفروش ترین و قدرت مند ترین برند های آموزشی کشور لقب بگیرد و تا حد زیادی رقیبان خود را در این راه شکست دهد و به بهترین موسسه کنکوری کشور لقب بگیرد از این رو خیلی از داوطلبان با توجه به خرید هایشان از موسسه  بدنبال پیگیری  سفارشات حرف آخر هستند . ما در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان پیگیری سفارشات حرف آخر_3روش پیگیری محصولات حرف آخر آموزشان دهیم تا دیگر نگرانی و اضطرابی از بابت نرسیدن محصول خود نداشته باشید و با خیالی آسوده به دنبال ایجاد برنامه ریزی برای استفاده از محصولات باشند .

گاهی اوقات البته با توجه حجم زیاد سفارشات در موسسه حرف آخر باعث میشود محصولات حرف آخر چند روزی دیر به دست داوطلب برسد که البته مشکلی ایجاد نمی کند و فقط باعث به تاخیر افتادن در تحویل بسته به داوطلب میشود .

برای پیگیری محصولات خود با شماره 09918506870 در تماس باشید.

 پیگیری سفارشات حرف آخر_3روش پیگیری محصولات حرف آخر

سفارشات موسسه حرف آخر

امروزه ب توجه به محبوبیت های بی شمار موسسه حرف آخر بین داطلبان کنکوری باعث شده تا خیلی از داوطلبان به فکر شرکت و ثبت نام در موسسه حرف آخر باشند و خواهان سفارش محصولات هستند.و البته بعد از خرید محصول نیز به فکر رهگیری بسته و پیگیری کردن بسته های سفارش خود نیز هستند.

موسسه حرف آخر امروزه دو روش بسیار پر کاربرد برای خرید محصولات را همیشه به داوطلبان خود پیشنهاد میدهد تا دیگر دغدغه خرید را داوطلبان نداشته باشند .

خرید حضوری از موسسه حرف آخر

خرید حضوری شما عزیزان به شکل است که شما داوطلبان برای سفارشات محولات خود به آدرس موسسه حرف اخر در میدان انقلاب تهران میتوانید مراجعه کنید و با دادن مشخصات فردی خود  و پرداخت هزینه های پکیج در کمترین مدت زمان ممکن محصول خود را در بدو پرداخت هزینه دریافت کنید و دیگر دغدغه پیگیری محصولات را نداشته باشید

برای دریافت آدرس حضوری موسسه حرف آخر با شماره تماس ((09918506870)) در ارتباط باشید

خرید به صورت غیر حضوری

یکی از راه های که اتفاقا خیلی طرفدار بین داوطبان دارد خرید غیر حضوری محصولات حرف آخر میباشد البته خرید غیر حضوری بدلیل نبود نمایندگی در شهر های مختلف صورت میگیرد ولیکن اگر در هر شهر مایندگی های حرف آخر وجود داشت مطمئنا همه داوطلبان اقدام به خرید محصولات از روش حضوری میکردند .

بخوانید:دریافت هدیه یک و نیم میلیونی حرف آخر

در خرید غیر حضوری داوطلبان با ارتباط تلفنی با مشاوران خرید را از طریق شماره کار های موسسه حرف آخر انجام میدهد و در این صورت داوطلب باید منتظر رسیدن بسته پستی خود باشد.

در ادامه ما چند روش پیگیری مرسولات پستی را برای داوطلبان ذکر کردیم که داوطلبان میتوانند با استفاده از این روش ها از وضعیت بسته های پستی خود با خبر باشند.

برای سفارش بسته های خود با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

3روش ساده پیگیری محصولات حرف آخر

همیشه داوطلبان یا افرادی که محصولی را اینترنتی یا غیر حضوری سفارش میدهند با توجه به دور بودن مبدا ارسال کننده محصول به دنبال سریعترین راه برای پیگیری محصولات خود هستند تا در کمترین زمان ممکن به دست داوطلبان برسد و بتوانند از آن استفاده کنند .

در این قسمت سعی داریم سه روش پیگیری سریع محصولات حرف آخر را به شما عزیزان آموزش دهیم .

تماس با شماره تماس اصلی موسسه حرف آخر

داوطلبان زیادی قصد دارند از طریق شماره تماس اصلی و مورد تایید موسسه حرف آخر بسته های خود را پیگیری کنند چون از نظر آنها این بهترین راه و امن ترین روش برای پیگیری و دسترسی به وضعیت بسته های سفارشی میباشد که این روش را ما نیز تایید میکنیم .

زیرا خود موسسه به توجه به پروتکل های شخصی و امنیتی به کد ملی داوطلب دسترسی دارند و خیلی راحت یتوانند با توجه به کد ملی فرد سفارش دهنده بسته ها را پیگیری کنند با توجه به بستر نا امن فضای مجازی ما قادر به درج شماره تماس های اصلی موسسه نیستیم  برای دریافت شماره تماس اصلی موسسه میتوانید با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

پیگیری بسته سفارشی از طریق سایت اداره پست

یکی دیگر از راه های سریع و آسان برای دسترسی به وضعیت بسته سفارشی داوطلبان ورود به سایت رسمی اداره پست میباشد تا هم به صورت واضح مشخصات بدست ا به دست آورید و هم از وضعیت ارسال شده بسته مطلع شوید برای این کار نیاز ات که داوطلب کد مرسوله خود را داشته باشد تا خیلی ساده پیگیر وضعیت بسته خود شود.

مراحل کامل و جزء به جزء انجام این راه را به شما آموزش میدهیم.

یک)وارد مرورگر خود شوید و عبارت (رهگیری مرسولات پستی را سرچ کنید)

دو) روی عبارت Post.irhttps://tracking.post.ir کلیک کنید تا سایت اصلی اداره پست باز شود.

 پیگیری سفارشات حرف آخر_3روش پیگیری محصولات حرف آخر

سه) بعد از ورود به سایت رسمی اداره پست نیاز است تا در قسمت (لطفا شماره مرسوله خود را وارد نمایید) کد پیگیری مرسوله خود را وارد کنید

چهار)بعد از انجام صحیح این مراحل و وارد کردن کد مرسوله پستی مشخصات اصلی بسته شما نمایش داده خواهد شد و شما ب راحتی جزئیات کامل بسته خود را مشاهده خواهید کرد.

نکته: برای دریافت کد مرسوله بسته های خود با شماره 09918506870 در تماس باشید.

پیگیری محصولات حرف آخر از طریق مشاوران

یکی دیگر از راه های سریع پیگری مرسولات پستی اقدام از طریق مشاوران حرف اخر میباشد بدین صورت که شما عزیزان میتوانید با تماس با مشاورین حرف آخر درخواست رهگیری مرسولات پستی خود را به این عزیزان بدهید تا با راحت ترین روش ممکن بسته خود را پیگیری کنید.

بخوانید : دریافت شماره تماس مشاورین حرف آخر

شماره کارت های موسسه حرف آخر

تمامی سفارشات موسسه حرف آخر از طریق شماره کارت های مورد تایید موسسه حرف آخر انجام میگیرد و داوطلبان باید در سفارشات خود و واریز وجه های نقدی برای تمامی محصولات از جمله پکیج های رایگان و پکیج های صفر تا صد نهایت دقت را به خرج دهند گرفتار کلاهبرداران فضای نا امن نشوند.

تمامی شماره کارت های موسسه تا چند وقت قبل تماما به نام عبدالرضا منتظری بودند و داوطلبان برای واریز هرگونه وجهی فقط از طریق شماره کارتی که بنام ایشان بودند واریزی میگرفتند اما در جدیدترین آپدیدت موسسه شماره کارت های تغییر کرده و به نام موسسه حرف آخر مهر تغییر نام داده شده است

برای دریافت شماره کارت های موسسه حرف آخر با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید

توضیحات استاد عبدالرضا منتظری در مورد شماره کارت های موسسه

ثبت شکایات از موسسه حرف آخر

با توجه به پیگیری های ضعیف بعضی از مشاوران یا مشکلاتب که در راستای امورات این موسسه به وجود می آید خیلی از داوطلبان در صدد شکایت و انتقاد از وضع موجود هستند و قصد دارند صدای خود را به گوش نهاد های بالاتر موسسه برسانند. برای ثبت سکایت خود داوطلبان میتوانند با شماره 02164035 و  داخلی شماره 1 تماس بگیرند

و مشکلات خود را به گوش مدیرعامل موسسه برسانند. و سعی شود تا حدودی زیادی این مشکلات موسسه به صورت کامل حل شود.

 پیگیری سفارشات حرف آخر_3روش پیگیری محصولات حرف آخر
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان