موسسه مرکزی حرف آخر

پشتیبانی و مشاوره

09120793026

برنامه ریزی حرف آخر

برنامه ریزی

با برنامه 4 ماهه حرف آخر، در عرض 4 ماه تمام دروس کنکور را بخوانید، 7 بار دوره کنید و بیش از 7000 تست بزنید! این برنامه برای تغییر سرنوشت کنکور شما آماده شده است.
دریافت برنامه
سبد خرید حرف آخر

فروشگاه حرف آخر

اگر می خواهید محصولات حرف آخر نظام جدید را تنها با چند کلیک سفارش دهید ، وارد فروشگاه شده و با دریافت تخفیف ویژه ، دی وی دی های مورد نظر خود را خریداری کنید.
ورود به فروشگاه
پشتیبانی حرف آخر

پشتیبانی و مشاوره

شک داری نه ! ولی من میتونم کاری کنم که با حرف آخر آشنا بشی و بدون شک تردید 100 پله به سمت موفقیت سعود کنی ، فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی !
دریافت مشاوره
استاد عبدالرضا منتظری

حرف آخر

حرف آخر اولین موسسه آموزشی کنکور می باشد که محتوای آموزشی کنکور، متوسطه اول و دوم در قالب انیمیشن و تصویرسازی ارائه می دهد. مدیر عامل این موسسه عبدالرضا منتظری می باشد که از سال 1390 با ابتکار و نوآوری های متعدد توانسته نام این برند آموزشی را در کل کشور مطرح کند.

حرف آخر با بهره گیری از قابلیت های نیمکره راست مغز که مطالب را به صورت طولانی مدت در ذهن نگاه می دارد، دی وی دی های آموزشی را تولید کرده و در اختیار دانش آموزان و کنکوری ها قرار داده است. در این موسسه ما در 4 مرحله داوطلب را برای کنکور آماده می کنیم.

در حالت عادی با سیستم رایج آموزشی کنکور ، اگر یک دانش آموز نخواهد جلو برود نمی تواند در زمان مناسب تمام دروس را بخواند و جمع بندی کند ، ما در حرف آخر کاری انجام داده ایم که فقط در 4 ماه کل دروس کنکور را بخوانید و تست بزنید ! می پرسید چطور ؟ اولین گام استفاده از الگو در آموزش است .

 
 

آموزش با الگو در موسسه حرف آخر

الگو شاه کلیدی است که هزاران قفل را با هم باز می کند. یک کلید نیست که فقط یک قفل را باز کند (مانند بعضی از روش های منسوخ که برای هر تست یک راه حل گفته می شود برای هزاران تست هزاران راه حل!!). ما به الگو یک قانون مادر می گوییم.  مثل: الگوی a-x دکتر شیروانی که 50% سوالات واکنش ها را حل می کند. هر سوالی که در بحث واکنش بیاید با این الگو حل می شود. نقشه راه کل مسائل دکتر شیروانی 2 ساعت طول می کشد. یعنی در حقیقت 150 صفحه کتاب در یک اسلاید دو ساعته آورده شده است. شما در دو ساعت آموزش را فرا می گیرید و در 13 ساعت، 426 سوال توسط دکتر شیروانی برای شما فقط با همان الگو حل می شود. برای تمام دروس به همین صورت می باشد. 500 صفحه کتاب دین و زندگی را تصور کنید. ما این حجم از کتاب دینی را فقط با 14 الگو یاد می دهیم طوری که یک بار بخوانید و برای همیشه در حافظه شما بماند. این الگو ها در تمام دروس به صورت تصویرسازی و یا انیمیشن می باشند.

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر