preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

هدیه رایگان یک و نیم میلیونی حرف آخر

عناوین اصلی مقاله

دریافت هدیه رایگان یک و نیم میلیونی حرف آخر

پیش فروش محصولات 6040 فقط با 500هزار تومن

برای ثبت نام در پیش فروش محصولات 6040 و ثبت نام در تخفیفات ویژه موسسه کلیک کنید.

هدیه یک و نیم میلیونی حرف آخر

برای دریافت هدیه و گرفتن مشاوره همین الان با شماره 09918506870 تماس بگیرید

موسسه حرف آخر برای ایجاد انگیزه بین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری طرح های رایگان زیادی ایجاد کرده است ک یکی از این طرح ها پکیج رایگان یک و نیم میلیونی میباشد.

لطفا فقط و فقط جهت دریافت هدیه رایگان یک و نیم میلیون تومانی با شماره موجود در سایت(09918506870) تماس بگیرید تا بدون مشکل بسته های هدیه را دریافت نمایید

یکی از عمده سوالات داوطلبان حرف آخری نحوه دریافت هدیه رایگان یک و نیم میلیونی حرف آخر میباشد و خیلی به دنبال تهیه این پکیج میباشند .

این هدیه به تمامی داوطلبان حرف آخری تعلق میگیرد و هرکسی که تقاضای آن را داشته باشد میتواند تنها با ارسال با پیامک یا تماس با شماره های درج شده درخواست تهیه این هدیه را داشته باشد و همچنین در کنار این بسته برنامه های مشاوره ای را نیز دریافت کند.

قرعه کشی حرف آخر راسته یا دروغ؟

یکی از نکاتی که مرتبط هست به هدیه های رایگان یک و نیم میلیونی حرف آخر بحث قرعه کشی های موسسه میباشد حالا خیلی از داوطلبان یکی از سوالاتی که دارن اینکه این دو موضوع چه ارتباطی با یکدیگر دارند ؟

قرعه کشی حرف آخر ایا راسته یا دروغه؟

ببینید داوطلبان عزیز اکثر مشاورا برای اطلاع دادن این موضوع که داوطلبی برنده محصولات حرف آخر شده با مضمون اینکه شما برنده جایزه یک و نیم میلیون حرف آخر شده اید تماس خواهند گرفت و به داوطلب پکیج های رایگان یک و نیم میلیون را پیشنهاد میدهند .

شما داوطلبین عزیز برای اطلاع یافتن از برنده شدن در قرعه کشی حرف آخر میتوانید با شماره تماس های درج شده در ارتباط باشید.

هدیه های یک و نیم میلیونی حرف آخر چیست؟

هدیه های حرف آخر انواع مختلفی دارد و همه داوطلبان مجاز به تهیه این هدیه ها هستند نکته جالب در این هدیه ها این است که تمامی این هدایا به صورت کاملا رایگان به داوطلبان داده میشود و حتی نیازی به داشتن سیستم های مانند (لپ تاپ و کامپیوتر)ندارند و بدون اینها قابل پخش میباشد .

هدیه های های حرف آخر شامل دو نوع میباشد،یکی از این هدایا بسته پنج روز با حرف اخر میباشد و دیگر هدیه موسسه حرف اخر  بسته هفت الگوی طلایی حرف آخر میباشد که کاملا رایگان میباشد.

دانش آموزان میتوانند برای دریافت این بسته ها و هم دریافت مشاوره رایگان از مشاوران رتبه ربرتر موسسه حر ف آخر با شماره تماس های 09918506870در ارتباط باشند.

در ادامه میخواهیم به بررسی و تشریح این هدایای موسسه حرف آخر بپردازیم

صفر تا رتبه

همیشه وقتی صحبت از موسسه حرف آخر میشه اولین موردی که صحبت ازش میشه پکیج رایگان صفر تا رتبه حرف آخر اولین موردی میشه که در موردش بحث میشه نام دیگر این پکیج هدیه یک و نیم میلیونی نیز میباشد خب حالا چرا یک و نیم میلیون؟

این پکیج رایگان 20%از کل آموزش های موسسه حرف آخر میباشد که قیمت پشت جلد آن یک و نیم میلیون تومن میباشد که موسسه حرف آخر به صورت رایگان در اختیار داوطلبان میگذارد این پکیج در قالب 5 عدد دی وی دی و یک فایل PDFدر اختیار داوطلبا قرار داده میشود .

برای سفارش پکیج صفر تا رتبه حرف آخر میتوانید با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید و این پکیج را به صورت کاملا رایگان تهیه کنند تا از این پکیج بی نظیر نهایت استفاده را ببرند

بخوانید: سفارش پکیج 5 روز با حرف آخر

در ادامه به ویژگی های بارز و هم این پکیج و فواید تهیه آن میپردازیم

ویژگی های پکیج 5 روز با حرف آخر

پکیچ پنج روز با حرف آخر دارای ویژگی های مثبت زیادی نیز میباشد که میتواند در فرایند پیشرفت داوطلب خیلی به داوطلب کمک کند و دانش آموزان را رعایت کند.

از ویژگی های مثبت این پکیج میشود به موارد زیر نیز اشاره کرد.

  • آشنایی داوطلبان با نمونه تدریس های حرف آخر
  • تعیین سطح شدن داوطلبا با استفاده از تست ها
  • آشنا شدن با نوع برنامه ریزی حرف آخر برای کنکور
  • آشنایی با 20%از سوالات کنکور سراسری

مطالب ذکر شده قسمتی از ویژگی ها و فاید مثبت هدیه یک و نیم میلیونی حرف آخر برای داوطلبان میباشد که درصورت تهیه این مجموعه رایگان میتوانند از آن بهره لازم را نیز ببرند و در صورت مثبت بودن نتیجه این نمونه کارها محصولات اصلی آن نیز تهیه شود.

هفت الگوی طلایی ریست

محاسبات و هفت الگوی طلایی زیست

یکی دیگر از محصولات رایگان موسسه حرف آخر که بین داوطلبان رشته تجربی و ریاضی نیز بسیار حبوب مبیباشد پکیج محاسبات و هفت الگوی طلایی زیست میباشد.

این پکیج شامل دو دی وی دی و  10 ساعت آموزش میباشد که به صورت کامل رایگان به داوطلبان اختصاص داده میشود.

 از مدرس این محصول رایگان میشود به آقایان استاد عبدالرضا منتظری ،استاد رضا شاکری،استاد محد شعبانی اشاره کرد که توانسته با خلق این پکیج تا حدودی مشکلاتی تستی و تحلیلی دو درس مهم ریاضی و زیست را برای داوطلبان حل کنند.

پکیج محاسبات و هفت الگوی طلایی زیست شامل دو بخش مجزا از هم یعنی محاسبات+هفت الگو میشود که به صورت تخصصی در قالب 10ساعت فیلم آموزشی به تشریح هردو درس پرداخته اند.

محاسبات استاد متظری

یکی از قسمت های این پکیج رایگان شامل محاسبات رایگان استاد منتظری در درس ریاضی میشود همیشه وقتی کلمه ریاضی به وسط میاد همه یاد مسئله های پیچیده و سنگین این درس میفتن اما دیگه نگران نباش همه چیو به محاسبات استاد ریاضی بسپر دوست من.

پکیج محاسبات با ارائه روش های نوین آموزشی و سبک جدید در حل مسائل ریاضی که باعث میشود کلی وقت شمارو  بگیره توانسته تا حدودی زیاد این مشکلات داوطلبا را حل کنند و اگر داوطلبان بتوانند این راه حل ها و مسال را یاد بگیرند دیگر نیازی به ماشین حساب و ائتلاف وقت برای سوالات پیچیده درس ریاضی در  کنکوری نیست و با استفاده از روش های استاد منتظری تمامی مسائل را در کمتر از بیست ثانیه حل کنند و به درصد های مورد نظر خود برسند.

هفت الگوی زیست

دیگر قسمت از پکیج رایگان قسمت هفت الگوی زیست میباشد که این قسمت نیز توسط دو استاد بزرگ حرف آخر یعنی استاد شعبانی و شاکری برای داوطلبان رشته تجربی تدارک دیده شده است که توانسته  90%از مشکلات تستی دواطلبان رشته تجربی را حل کند.

خب روش و راه حل ای پکیج بدین صورت است که داوطلب با استفاده از روش حذف گزینه ها با استفاده از روش پارادوکس یا متناقض میتواند خیلی سریع به جواب های صحیح سوالات زیست دست پیدا کنند و سوالات درس زیست را زیر 30ثانیه به جواب نهایی و صحیح برسانند.

در کل داوطلبای رشته ریاضی و تجربی دیگه نگران مسائل پیچیده و زمان بر کنکور نباشند زیرا با این پکیج که کاملا رایگان نیز میباشد میتوانند مسئله زمان را به صورت کامل حل کنند و نسبت به رقیبان و داوطلبای دیگه زمان برای خود بخرید. البته ناگفته نماند زمان در کنکور طلاست.

شماره کارت حرف آخر جهت دریافت هدیه یک و نیم میلیونی

همانطور که در قسمت های بالای این مقاله مطالعه کردید میدانید پکیج های یک و نیم میلیونی حرف آخر به صورت کامل رایگان هستند و داوطلبان هیچگونه هزینه ی برای خودهدیه ها نباید بپردازند تنها هزینه مورد نیاز برای دریافت این پکیج ها مربوط به هزینه های پستی این بسته میباشد و موسسه حرف آخر برای این هدایا هزینه ای برای خود دریافت نخواهد کرد.

همانطور که در بالا مشاهده فرمودید در حالت کلی دو هدیه شامل تمامی داوطلبان میشود که هدیه اول همان پنج روز با حرف آخر است که هزینه پستی آن با توجه به حجم بسته 35هزارتومن میشود و بسته بعدی هفت الگوی طلایی زیست میباشد که با توجه به حجم این بسته هزینه پستی آن 20 هزارتومن میباشد و اگر داوطلب بخواهد هر دوی این بسته هارا تهیه کند هزینه پستی این بسته 55 تومن میشود.

موسسه حرف آخر برای اطمینان خاطر داوطلبان و والدین ،برای واریز این هزینه شماره کارت مخصوص حرف آخر را که به اسم موسسه حرف آخر مهر میباشد را در اختیار داوطلب میگذارد.

بخوانید: شماره کارت های موسسه حرف آخر

به جهت کلاهبرداری های متعدد و نا امن بودن بستر فضای مجازی از درج شماره کارت معذوریم و شما داوطلبان عزیز برای دریافت شماره کارت های موسسه حرف آخر برای دریافت این پکیج ها میتوانید با شمره تماس های موجود در ارتباط باشید

تمامی داوطلبان برای دریافت پکیج های رایگان و بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان میتوانند با شماره 09918506870 در ارتباط باشند.

سوالت متداول در مورد هدیه های یک و نیم میلیونی حرف آخر

آیا پکیج های حرف آخر در فلش و تلویزیون باز میشوند؟

پاسخ(بله ، پکیج های رایگان موسسه در تلویزیون و فلش باز میشوند اما برای پکیج های اصلی حتما نیازمند سیستم میباشد )

آیا من میتوانم هردو پکیج رایگان را باهم داشته باشم؟

پاسخ( بله دوستان تمامی داوطلبان بدون استثنا میتوانند هردو پکیج رایگان را داشته باشند و از آن استفاده کنند)

آیا پکیج های رایگان حرف آخر بدرد رشته انسانی میخورد؟

پاسخ( داوطلبان رشته انسانی تنها میتوانند پکیج5 روز با حرف آخر را تهیه کنند و تنها قسمت دروسی عمومی آن را تهیه کنند )

دریافت هدیه یک و نیم میلیونی حرف آخر

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان