preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر به صورت رایگان

عناوین اصلی مقاله

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر به صورت رایگان

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر به صورت رایگان

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر به صورت رایگان را کامل به شما یاد میدهیم و همچنین سوالاتی در مورد اینکه چطور از دی وی دی های حرف آخر استفاده کنیم و یا نحوه ی استفاده از محصولات حرف آخر را کامل به شما آموزش خواهیم داد تا شما دانش آموزان یک استراتژی بسیار قوی برای استفاده از محصولات حرف آخر داشته باشید و بتوانید به صورت کاملا عالی از تمامی وقت های خود استفاده کنید و به موفقیت برسید.

دوستان عزیز ما از مجموعه ی بزرگ حرف آخر در خدمت شما هستیم تا کامل به سوالات شما پاسخ دهیم و تاثیر مثبتی در آینده ی شما داشته باشیم و روزبه روز این موسسه بزرگ تر و بزرگ تر شود چون شمایی که حرف آخر را به عنوان منبع کنکوری انتخاب کردید یعنی شما لیاقت بهترین هارو دارید پس با ما همراه باشید .

داوطلبان عزیز برای اینکه به صورت کامل و جامع و رایگان به سوال نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر داده شود میتوانید با شماره 09918506870 تماس حاصل فرمایید .

آنچه خواهید خواند

مباحث تدریسی در داخل دی وی دی های حرف آخر

در دی وی دی های حرف آخر مباحث بسیار ویژه ای تدریس شده است که این قسمت ها عبارتند از درسنامه که به صورت کاملامحتوایی و الگو سازی تدریس شده است و به داوطلبان روند سازی و خلاصه نویسی یاد داده شده است و روش حفظ کردن مطالب را برای داوطلبان بی مفهوم کرده اند. قسمت 2 شامل حل کردن تمام تست های کنکور تست های داخل کشور و خارج می باشد و هم چنین سوال های احتمالی را تدریس کرده اند و این  کل محتویاتی است که در داخل دی وی دی ها گنجانده شده است و به شما نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر به صورت رایگان آموزش خواهیم داد.

چرا دانش آموزان از دی وی دی های کمک آموزشی استفاده میکنند؟

سالیان متوالی است که داوطلبان از دی وی دی های آموزشی موسسات کنکوری استفاده می کنند ، زیرا تایم را فرا گرفتن دروس  در مدارس کم می باشد و به علت کثیر بودن دانش آموزان، معلم نمی تواند به اندازه کافی برای هر دانش آموز وقت بگذارد و دروس به صورت ناقص برای دانش آموزان می میماند.

پس بهترین گزینه در کنار مدرسه و کلاس دی وی دی های آموزشی با کیفیت هستند  .زیرا هم در تایم صرفه جویی زیاد می شود. و هم مطالب همیشه در دسترس داوطلبان می باشند.اما آیا دی وی دی های تمام موسسات آموزشی مناسب می باشند؟ ، آیا موسسات تمام نیاز های ما را برطرف می کنند؟

و ما در حرف آخر در کنار شما عزیزان هستیم تا بهترین منبع آموزشی موجود در کشور را ارایه کنیم و اگر شما دانش آموز حرف آخری هستید و درخواست تعویض مشاور را دارید و از مشاور خود راضی نیستید و حتی مشاوره ی رایگان میخواهید با این شماره 09918506870 تماس حاصل فرمایید.

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

و اما نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

ما اینجا هستیم تا روش مطالعه ی دی وی دی های حرف آخر را به شما توضیح دهیم و کامل ریز به ریز مطالب را برای خود یادداشت کنید چون اهمیت به این مطالب است که باعث میشود هر دانش آموزی به موفقیت برسید و حتما مشاور شما باید این مطالب را در اخیتار شما قرار دهد .

نکات عمومی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

  • ۱- قسمتی  را که می خواهید مشاهده کنید اول به صورت روزنامه وار از روی کتاب مطالعه کنید. وکلیت فصل و هدف آن را به ذهن خود بسپارید.
  • ۲-سوالاتی از آن فصل به صورت گنگ در ذهن خود داشته باشیبد.
  • ۳- مطالبی که در دی وی دی های آموزش داده میشود را به دقت گوش کنید و حتما یک دفتر خلاصه برای خود داشته باشید.
  • 4- حتما از مرور های بالارد و وینک هاووس استفاده کنید.( توسط مشاور باید گفته شود)
  • ۵- از روش تست زنی اتم به شدت استفاده کنید.(توسط مشاور باید گفته شود)
  • 6- به شدت مهم : هر شب خلاصه های خود را باید مرور کنید و از تست های نشان دار خود و 20 تست اضافه کار کنید.

نکات تخصصی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

آن وقتی که استاد های حرف آخر شروع به حل تست و مسائل کردند دی وی دی را stop کنید، اول خودتان آن تست را حل کنید بعد بگذارید استاد حل کند و جواب خود را مقایسه کنید و تمام نکاتی که یاد گرفته اید را در دفتر خلاصه ی خود در قسمت نکات طلایی یادداشت کنید.

الگو هایی که استاد های برای شما درس داده اند را هر روز مرور کنید همیشه در دسترس خود داشته باشید و سعی کنید بر روی همه سوال ها پیاده کنید. 

به ارتباط بین دروس حتما توجه کنید و ساده از روی سوالات نگذرید و حتما تست های مهم را نشان دار کنید که نزدیک کنکور دوباره مرور کنید 

هر تست را چندین بار مرور کنید و تا حد حفظ کردن به تست ها مسلط باشید و برای زدن تست بیشتر از کتاب های کمک آموزشی استاندارد استفاده کنید

اگر تستی را که استاد برای شما حل کرد و متوجه نشدید نا امید نشوید و بیش از ده بار آن تست را مشاهده کنید

و یک هدیه ی ویژه از حرف آخر برای شما

9 بعدی خوندن زیست حرف آخر 

1- خط به خط خوندن کتاب
(سوال بپرسید. از خودتون و جواب بخواهید به عنوان مثال از سال دهمتون بپرسید که تو مبحث قلب،موج qrs چه زمانی اتفاق می افتد؟ فکر کنید تا جواب بدین زمان انقباض دهلیز ها یا ابتدای روده بزرگ چه نام دارد؟؟؟؟ روده کور)

2- مفهومی خوندن کتاب

(از عمده مشکلات بچه ها سال به سال خوندن ژنتیک و زیست گیاهیه
فصل ۶ سال دهم که مبحث از یاخته تا گیاه هست که باید کامل خونده بشه تابتوان مبحثی مثل فتوسنتز و محاسبه میانگین درصد فتوسنتز در گیاهان که تو سال ۱۱و ۱۲ هست رو جواب داد )

3- ترکیبی خوندن زیست

(10تا تست کنکور به این صورت هست که 20درصد کنکور سراسریه تو سال ۹۴ سوالی مطرح شد بزرگترین جانور روی زمین قلبش چند حفره ایه و چه روده ای داره؟؟؟؟
بزرگترین جانور روی زمین واله که مربوط به یازدهمه،قلب چند حفره ای داره که برای سال دهمه و قلب ۴ حفره ای داره چون پستانداره و چه روده ای داره که برای فصل ۲ سال دهمه و جانوران گوشتخوار روده کوتا. دارند

4- ارتباط بین شکل و متن

یعنی مثلا نوار قلب که مربوط به سال دهم هست رو بیاد روی شکل خودش تحلیل کنه

5- تمرکز روی فعالیت ها و آزمایش ها

6- حل سوالات تالیفی

کسی تو کنکور تجربی برای زیست میتونه موفق باشه که دامنه اطلاعاتش خیلی بالا باشه بنابراین بایدتو این مرحله بتونی خودتو جای طراح بذاری و با اون ذهنیت و هرجارو خوندی بعد از ۲۴ ساعت میری تست تالیفی میزنی

7- حل سوالات کنکور سراسری

8- تکمیل نویسی

یعنی همون حاشیه نویسی و نوت برداری

9- مرور نوت برداری ها

وباز هم تاکید میکنیم اگر محصولات و دی وی دی های حرف آخر را تهیه کرده اید و این بخشی از نکاتی هستند که به شما گفته شد و نکات اصلی را باید مشاور خدمت شما عرض کند، اگر نکات اصلی به شما گفته نشده است همین الان با شماره ی 09918506870 تماس حاصل فرمایید.

نحوه ی خوندن حرف آخر

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان