preloader

وبلاگ

معرفی پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید

عناوین اصلی مقاله

معرفی پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید

معرفی پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید

پروژه 6040

پروژه 6040 یک برنامه ی مطالعاتی کنکور صد روزه هست که توسط  حرف آخر تولید شده است . اجزای تشکیل دهنده ی 6040 دو قسمت است ، در واقع به دو بازه ی زمانی مختلف تقسیم می شه ، یک بازه زمانی 60 روزه برای مطالعه و یک بازه زمانی 40 روزه برای تست زنی و آزمون دادن.

کل زمان اتمام پروژه 360 ساعت است ، یعنی با روزی 6 ساعت درس خوندن کل پروژه به اتمام میرسه . حالا پروژه 40 چیه ؟ تو پروژه 40 شما 20 تا آزمون شبیه ساز کنکور می دین ، یعنی ۲۰ تا آزمون تو ۴۰ روز به سبک شبیه سازی سوالات کنکور به صورت کامل و جامع انجام خواهی داد، به این صورت که در نصف روز آزمون رو می دی ( صبح روز اول تا ظهر ) و یک و نیم روز تحلیل آزمون داری ، حالا تحلیل به چه شکلیه ؟ با استفاده از پاسخ نما (دقت داشته باشید که پاسخ نما با پاسخ نامه فرق دارد )، پاسخ نما چیه ؟ شما تو هر سوالی که مشکل داشته باشین روش کلیک می کنین و استاد مربوطه میاد سوال رو براتون حل می کنه ، جالبه بدونین تو اکثر مواقع فقط سوال نیست که حل می شه و درسنامه اون مبحث هم گفته می شه و بعدشم سوالات مشابه هم پاسخ داده می شه ، یعنی فقط به یه سوال مسلط نمی شین ، ما اسم این سیستم رو تو پروژه 6040 گذاشتیم سیستم محک و کمک ، یعنی تو نصف روز خودتون رو محک می زنین و تو یک و نیم روز درصد خودتونو بالا می برین با کمک پاسخ نما ، بعد قراره این محک و کمک 20 بار تکرار بشه یعنی دفعه آخر که روز 40 می شه شما کاملا به سوالات کنکور مسلط می شین و آماده دادن آزمون های جامع و آزمون کنکور می شین و به همین سادگی پرونده ی کنکور رو بدون استرس میبندی.

معرفی پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید

چرا 6040 حرف آخر ؟

با موفقیت چشمگیر پروژه 6040 حرف آخر در سال ۹۷ و بازخوردهای مثبت و نتایج بی نظیر داوطلبین از پروژه 6040 حرف آخر، دبیران این موسسه احساس وظیفه کردند که برای موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان پروژه 6040 را با کیفیت بالاتر برای کنکور ۹۸ تداوم بخشند. حال با این سوال روبرو میشویم که چرا پروژه 6040 حرف آخر؟ پروژه 6040 حرف آخر به گونه ای عمل می کند که گویا ذهن شما مانند معلمی که در صندلی بغل دستتان نشسته است و به شما جواب ها را تشریح می کند. جالب است نه؟ اما چگونه؟! پروژه 6040 حرف آخر دو مرحله را در دل خود نهفته دارد که براساس همین دو مرحله ذهن را آماده جنگ با کنکور می کند و بی شک برنده میدان هم خواهید بود. پروژه 6040 حرف آخر همان طور که از نامش آشکار است  در” آخر” کار یقینأ شما را خوشحال خواهد کرد. پس با حرف آخر کنکور خود را ساده کنید.

بررسی دقیق پروژه 6040 حرف آخر

بسیاری از دانش آموزان برای کنکور خود تلاش زیادی میکنند ولی به نتیجه ی مطلوب خود نمیرسند، چرا؟ دلیل آن این است که مطالب جمع بندی و مرور و آزمون های موثر و استانداردی برای سنجش از دانسته ها گرفته نشده است.
موسسه کنکوری حرف آخر پروژه 6040 خود را با هدف جمع بندی صحیح دروس و همچنین آزمون های استاندارد مطابق با کنکور سراسری برای داوطلبین نظام جدید تهیه کرده‌ است. از آن جایی که جمع بندی و مرور دروس، نزدیک کنکور سراسری، امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است دانش آموزان کنکوری باید تمام مطالب خوانده شده در تمام سه سال را جمع بندی کنند تا بتوانند ساختار درستی از مطالب درسی در ذهن ایجاد کنند. اما اکثر داوطلبین در هفته های نزدیک به کنکور به علت عدم جمع آوری صحیح و یا فراموشی دروس دچار دلهره و هراس می شوند و همین امر سبب از دست دادن روحیه و اعتماد به نفس داوطلبین می شود. اما پروژه 6040 حرف آخر با بهره مندی از برترین اساتید کنکور، دروس را به گونه ای جمع آوری کرده است که حتی یک فصل و یک موضوع فراموش نشده است و علاوه بر آموزش، مروری کلی بر تک تک مطالب درسی با کمک 6040 حرف آخر به راحتی مهیا می شود. آیا تاکنون به این موضوع توجه کرده اید که چرا دانش آموزان در آزمون های مبحثی که توسط موسسات کنکوری که قبل از آزمون های جامع برگزار می شود خوب عمل می کنند اما آزمون های جامع را در کمال تاسف با درصد پایینی پشت سر می گذرانند و به کامل روحیه خود را از دست می دهند؟ زیرا طراحان در آزمون های مبحثی فقط حق سوال از همان مبحث و مباحث گذشته را دارند و نمی توانند مباحث آینده را با آنها ترکیب کنند. در صورتی که سوالات کنکور به صورت ترکیبی و تلفیقی از کل کتاب است و زمانی آزمون استاندارد خواهد شد که از کل کتاب آزمون گرفته شود. پروژه 6040 حرف آخر با علم بر این نکته، آموزش های جامعی را تهیه کرده است که دانش آموز را برای ارتباط مطالب با یکدیگر آماده می کند و پروژه 6040 به معنای واقعی کلمه ( ۶۰+۴۰=۱۰۰) ۱۰۰ درصد کامل و جامع است و این هنر و فن اساتید حرف آخر می باشد که در سیصد ساعت تمام مطالب درسی را در آن قراره داده اند و کامل کنکور را به معنای واقعی جمع بندی کرده اند.

پکیج ریاضی جامع برای رشته ریاضی نظام جدید

طرح 60 روز اول

اساتید برجسته کنکوری پروژه 6040 حرف آخر در 60 روز اول ، با  ساعت ها برنامه ریزی و بازبینی؛ مجموعه ای را تهیه کرده اند که با استفاده از آن می توان کلیه دروس کنکور رشته های تجربی و ریاضی را در ۶۰ روز با تمام نکات ریز و درشت مطالب درسی بدون حذف حتی یک موضوع یا یک سرفصل مطالعه کرد. در دوره 60 روز اول پروژه دروس عمومی و دروس اختصاصی گنجانده شده است، تایم تدریس تمام این پروژه 300 ساعت می باشد. اساتید 6040 حرف آخر دروس عمومی را حدود صد ساعت تدریس می کنند و برای دروس اختصاصی نیز حدود دویست ساعت تایم تدریس دارند. با تدریس فوق العاده اساتید پروژه 6040 حرف آخر و مطالعه منابع اختصاصی، دوره طلایی ۶۰ روزه 6040 حرف آخر را با میانگین مطالعه ده ساعت در روز با موفقیت به اتمام برسانند. و بعد از پایان دوره شصت روزه پروژه حرف آخر، دانش آموزان کنکوری به سطح آمادگی بالای پنجاه درصد خواهند رسید.  دقت کنید! درصد قابل توجهی است یعنی شما در 2 ماه به کل مطالب درسی مسلط می شوید و به میزان آمادگی بالای پنجاه درصد برای کنکور می رسید و می توانید با آرامش خاطر برای مرحله ی بعدی پروژه آماده شوید.

2 دسته داوطلب در 60 روز اول، به آمادگی 70 و 50 درصد خواهند رسید. دسته 1 داوطلبانی هستند که به آمادگی 70 درصدی می رسند این دسته از داوطلبان تا زمان کنونی ذهن خود را با مطالب تطبیق داده اند و نیاز به یک جمع آوری دارند و با این پروژه می توانند جهت گیری ذهن خود را مشخص و با خیالی آسوده تری فرصت های باقی مانده را به آموزش به روش تصویری-الگویی و آزمون های استاندارد 6040 حرف آخر بپردازند و در مسیر موفقیت گام بردارند.
دسته 2 آن دسته از داوطلبانی هستند که به صورت نامنظم و بدون هدف و برنامه ریزی درس خوانده و ذهن آنها مسیرهای ارتباطی صحیح بین مطالب درسی برقرار نکرده است. با تهیه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر می توانند زمان های از دست رفته را بدون هیچ هراسی جبران کنند و با آزمون های ۶۰۴۰ حرف آخر به آمادگی 70 به بالا برسند.

طرح 40 روز دوم

آغاز مرحله ی دوم بعد از اتمام دوره شصت روزه می باشد و شامل بیست آزمون جامع است که بصورت 1 روز در میان برگزار خواهد شد، داوطلب به این صورت عمل می کند که نصف روز را صرف انجام آزمون ، یک و نیم روز باقیمانده را به تحلیل سوالات آزمون اختصاص می دهد. فرآیند هر آزمون جامع در 2 روز انجام می شود یعنی 2 روز به 4 قسمت تقسیم شده و زمان صبح تا ظهر برای آزمون جامع سپری می شود و داوطلب نصف روز، خود را محک میزند و بعد از ظهر آن روز تحلیل سوالات عمومی انجام می شود و روز بعد تحلیل سوالات اختصاصی صورت می پذیرد. این فرآیند همان سیستم (محک-کمک) است. این سیستم  باعث ارتقا داوطلب در آزمون های بعدی می شود.به گوش  باشید که داوطلب در نصف روز خود را محک می زند و در 1 و نیم روز، به تحلیل آزمون میپردازد و این امکان را به داوطلب می دهد که بتواند پاسخ نمایشی سوالات را به صورت فیلم مشاهده کند. دقت کنید که هر کدام از آزمون ها بصورت اختصاصی پاسخنامه یا (پاسخ نما) یا (پاسخ نمایش) دارد. به این صورت که مدرسین 6040 حرف آخر برای یک به یک سوالات هر بیست آزمون، پاسخنامه ای در نظر گرفته اند که در آن برای هر سوال، درسنامه ای که در دوره ۶۰ روزه آموزش داده شده را تدریس و یاد آوری می کنند و پاسخ همان سوال را نیز به صورت فیلم تشریح می کنند

تمام سوالات آزمون پروژه 6040 بصورت تألیفی و مطابق با استانداردها و معیارهای تست های کنکوری طراحی شده است. می توان این گونه بیان کرد با بررسی تک تک سوالات کنکور سال های اخیر ، معیار سوالات از نظر سختی و راحتی سنجیده شده و آزمون های پروژه 6040حرف آخر با این معیار طراحی شده است. در واقع هدف از بررسی کنکورهای سال های اخیر نه اینکه دهه قبل ، این بوده است که متوجه شویم طراحان سوال به چه چیزی فکر می کنند.
سوالات پروژه ۶۰۴۰ مانند سوالات کنکور از کاه تا کوه می باشد! و دانش آموز کنکوری برای رسیدن به این مرحله که هشتاد درصد سوالات را بتواند به درستی پاسخ دهد می تواند با اقدام تهیه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، این بار از کوه کاه بسازد! علاوه بر آن تست های کاملا استاندارد طراحی شده آزمون های ۶۰۴۰ ؛ از عنوان موضوع درسی تا پاورقی از دید طراحان پنهان نشده و با در نظر گرفتن ضرایب دروس هر درس، طرح شده است تا هیچ مطلبی از قلم نیافتد.

آزمون های 6040  دقیقا شبیه ساز کنکور است شما در پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر بیست بار کنکور می دهید، شگفت انگیز است بیست بار کنکور و کسب تجربه از این 20 بار! اگر ضعفی در آزمون 1 داشتید شما نوزده بار امکان جبران آن را دارید! به همین دلیل است که در 6040 دوره چهل روزه آن به معنای واقعی یک طرح بی سابقه و بی نظیر است که حتی برای آماده ترین داوطلبان کنکور هم وسوسه برانگیز به نظر می رسد.آزمون های دوره ۴۰ روزه ۶۰۴۰ حرف آخر مانند کنکور سراسری با دفترچه های تخصصی و عمومی برگزار می شود. داوطلب در ۶۰۴۰ حرف آخر ۲۰ آزمون جامع را با پاسخ نامه تصویری یا به عبارتی دیگر “پاسخ نما”تجربه خواهد کرد. از مزایای پاسخنامه تصویری این است که اکثر دانش آموزان تصویر را بهتر از متن به خاطر می آورند و همین امر موجب می شود دانش آموز تمام نکات ضعفش آشکار شود و از طریق آموزش تصویری اشکالاتش رفع و برای همیشه پاسخ درست را در ذهن خود بگنجاند.

در حالت ساده؛ هر آزمون در 6040 حرف آخر، نقش یک مرور کامل از مطالب درسی را دارد و در اکثر دروس سوالات نسبتأ تکرار می شوند (ذکر این نکته حائز اهمیت است که تکرار 1 موضوع به معنی سوال یکسان در آزمون بعدی نیست بلکه از همان موضوع سوال داده خواهد شد) که زمینه ساز تسلط صد درصدی مطلب خواهد بود. در پایان ۲۰ آزمون پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر، پاسخنامه ای در نظر گرفته شده است که شامل پانزده ساعت تحلیل و تدریس موضوعی هر تست است.

خرید اقساطی حرف آخر

از دلیل های بازدهی  بسیار بالای پروژه ی 6040 حرف آخر نظام جدید

1. در پروژه 6040 عملکرد ذهنتان افزایش می یابد و شما ساعت ها در حال یادگیری درس هستید بدون اینکه گذر زمان را متوجه شوید، چون اساتید برجسته کنکوری 6040 حرف آخر، تدریس را از حالت متن و نوشته خارج کرده و به صورت الگو، انیمیشن و تصویری، مطالب را به شما آموزش می دهند به همین علت ذهنتان دیگر شما را وادار به ورق زدن کتاب برای بررسی اینکه چند صفحه دیگر تا انتهای کتاب باقی مانده است؛ نمی کند! زیرا در واقع شما مغز خود را فریب می دهید که در حال تماشای یک انیمیشن زیبا از ۶۰۴۰ حرف آخر هست پس بنشین و لذت ببرید و در کنار دیدن انیمیشن به یادگیری هم بپردازید.
2. از دلایل عدم موفقیت دانش آموزان می توان به نداشتن برنامه ریزی صحیح اشاره کرد که اگر دانش آموز کنکوری مطابق با برنامه ای مشخص و برنامه آزمون از پیش تعیین شده، عمل نماید می تواند درصدهای بالایی در کنکور را از آن خود کنند اما این نکته را فراموش نکنید که شما به راهنما و پیشرویی نیاز دارید که در عرصه کنکور تجربیات بالایی دارد و سرد و گرم کنکور را چشیده است چه راهنمایی بهتر از پروژه 6040 حرف آخر! که با بکارگیری پکیج های بهترین اساتید و برنامه ریزی درسی در پروژه ۶۰۴۰ و ۲۰ آزمون های طراحی شده مطابق با آزمون کنکور سراسری دانش آموز را به سمت هدف خود پیش می بردو در کنار آن یک مشاوره ی کاملا رایگان تعلق خواهد گرفت که میتوانید با شماره ی مشاور ارشد 09120793026 تماس بگیرید و توضیحات لازم را از مشاور بخواهید.
3. 6040 از اخرین و به روز ترین متد های آموزشی روز دنیا بهره میگیرد و پروژه 6040 حرف آخر، از آموزش های تصویری دروس و آموزش از طریق الگوها برای درک کامل مطلب استفاده می کند و همچنین با ارائه نقشه درسی برای هر فصل سبب ساختارمند کردن ذهن داوطلبان کنکوری و تسبیط مطالب میشود.
6040 با پاسخ به یک به یک سوالات کنکور سال های قبل با استفاده از الگو، انیمیشن، تصویرسازی و شبیه سازی، سوالات را برای دانش آموزان کنکوری شرح و بسط می دهد تا با تمام جوانب سوال آشنا شوند و بتوانند تست ها را به درستی تحلیل کنند تا در کمترین زمان ممکن به پاسخ صحیح دست پیدا کنند در حالی که رقیبان آنها هنوز در مرحله 1 یعنی درک سوال هستند ولی داوطلبان ۶۰۴۰ حرف آخری چون با تمامی انواع سوالات از قبل آشنا شده و ۲۰ بار کنکور را تجربه کرده اند!
4. 6040 ،  در هر فصل نقشه و یا ساختاری تهیه کرده است که شما با نگاهی گذرا به آن می توانید از جایگاه مطالب آموخته شده و مطالبی که قرار است در آینده بیاموزید را آگاه شوید و این نقشه ها مسیر جاده ای که قرار است طی شود را به شما نشان می دهد . نقشه راه درسی ۶۰۴۰ حرف آخر به شما کمک شایانی خواهد کرد که ذهن خود را ساختاربندی و منظم کنید تا از فراموشی مطالب جلوگیری شود.
5. در پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید  از تصویر و انیمیشن استفاده شده است که سبک قدیمی حفظیات را کنار گذاشته و  آن را به صورت یک موجود زنده به نمایش می گذارد تا شما نه تنها از درس خواندن خسته نشده بلکه لذت ببرید. علاوه بر آن این نوع یادگیری به دلیل فعال کردن نیمکره راست مغز انسان(داوطلبان تجربی با این موضوع آشنا هستند) که شهودی؛ مایل به اندیشیدن در قالب تصاویر و… است سبب می شود مطالب و موضوعات به راحتی به خاطر سپرده شوند.
6. پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید، با همکاری داوطلبانی که رتبه های برتر و تک رقمی را با کمک حرف آخر کسب کرده اند، ریز و بم نکات را از بطن دروس بیرون کشیده که این امر می تواند راهنمای خوبی برای دانش آموزان کنکوری باشد . موسسه حرف آخر با بهره گیری از قبول شدگان رتبه برتری کنکورهای سال های گذشته ، سبب پیشرفت رشد چشمگیری در افزایش روحیه داوطلبان شده است.
7. 6040 بدلیل نوآوری روش آموزش و یادگیری در ایران و خاورمیانه بیشترین بازدهی و قبولی را در بین همه موسسات کنکوری کشور دارد.
8. پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید  در ارتباط با هرگونه سوالی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد بود. ما با علم بر اینکه ثانیه ثانیه زمان برای دانش آموزان کنکوری طلاست به همین علت ۲۴ ساعته در خدمت شما خواهیم بود تا بتوانیم یاری رسان شما برای کسب رتبه برتر باشیم. مشاوره تلفنی موسسه حرف آخر1 راهنما و مشاور همیشه در صحنه برای یاری رساندن به شما می باشد و با هدف ایجاد بیشترین کارایی و اثربخشی، به طور منظم در حال پیگیری و بازنگری برنامه ریزی برای شما داوطلبان کنکوری می باشد.

9. پکیج هایی پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با تمهیدات اندیشه شده کاملا علمی و عملی توسط اساتید مطرح و برجسته کنکوری موجبات رساندن شما را به رتبه های تک رقمی و برتر و دانشگاه های دلخواه فراهم می کند.

پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید برای چه کسانی مفید است؟

1. این جمع بندی برای آن دسته از افرادی که تاکنون دروس خود را مطالعه کرده اند و به دنبال راهی برای تثبیت این مطالب در ذهن و جمع بندی اصولی مطالب هستند مثمر ثمر واقع می شود.
2. افرادی هستند که دقیقه ۹۰، تلنگری به آنها وارد شده و عزم خود را جزم کردند تا بتوانند از فرصت های باقی مانده بیشترین بهره وری را داشته باشند پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با جمع بندی و آموزش تک به تک مطالب درسی به آن ها کمک بسیار شایانی می کند.
4. افرادی دیگری که به صورت یکی بود یکی نبود! مطالعه کرده اند و مطالعه منظمی نداشته اند و اکنون تصمیم گرفته اند کودک درون خود را غیرفعال و شروع به خواندن کنند پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر با آزمون ها و روش های تصویری و الگو که برای اولین بار توسط ۶۰۴۰ ابداع شده می توانند جهشی بزرگ از جایگاه فعلی خود داشته باشند.

خلاصه کلام اینکه پروژه 6040 حرف آخر، پروژه ای دو مرحله ای آموزش و تست است مرحله آموزش در ۶۰ روز انجام می پذیرد و جمع بندی کاملی از مطالب به صورت الگویی و تصویری تدوین شده است ودر مرحله ۴۰ روزه ۲۰ آزمون با پاسخ نمای تصویری و سیستم محک-کمک برگزار می شود.

برای تهیه ی پروژه و استفاده از مشاوره ی رایگان با شماره 09120793026 تماس بگیرید

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان