preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

محصولات 6040 موسسه حرف آخر چیست؟

عناوین اصلی مقاله

محصولات 6040 موسسه حرف آخر چیست؟

فهرست مطالب

پیش فروش 6040

برای ثبت نام در طرح پیش فروش موسسه حرف آخر و ثبت نام در تخفیفات 40 درصدی پکیج 6040 موسسه حرف آخر با شماره تماس 09918506870 در تماس باشید.

محصولات 6040 موسسه حرف آخر چیست؟

امروزه به واسطه نام بلند آوازه موسسه حرف آخر اکثر داوطلبان با موسسه حرف آخر و محصولات این مجموعه بزرگ آشنا هستند و درجریان تمامی برنامه های آموزشی این مجموعه هستند و میدانند خیلی از داوطلبان توانسته اند  با این مجموعه به اهداف بزرگ خود از جمله پزشکی ،دندان پزشکی،دارو سازی برسند و تمامی مصاحبه های این دانش آموزان نیز موجود میباشد. اگر هر ساله در فصل زمستان نگاهی آماری به سوالات داوطلبان داشته باشیم قطعا به جمله محصولات 6040 موسسه حرف آخر بر خواهیم خورد.

در این مقاله میخواهیم در مورد یکی از بهترین محصولات موسسه صحبت کنیم که توانسته نامی بین دانش آموزان برای خود دست و پا کند ، این محصول پکیج 6040 نام دارد که برای داوطلبینی مناسب است که با گذشت چندین ماه از شروع فصل مطالعه و آماده سازی برای کنکور هنوز  شروع نکرده اند و دائما با استرس دوران اماده سازی برای کنکور دست و پنجه نرم میکنند موسسه حرف آخر نیز برای رفع استرس این محصول بی نظیر را روانه بازار کرده است.

همه چیز در مورد محصولات 6040 حرف آخر؟

شاید برای آن دسته از دوستانی که خیلی در مورد حرف آخر ندانند این موضوعات در این مقاله مطالب جدیدی باشد که در مورد این محصول میخوانند، پکیج 6040 موسسه حرف آخر یک پکیج جمع بندی کاملا مفید برای برای داوطلبانی است که تا فصل سرما خیلی درس نخوانده باشند این داوطلبان همیشه استرس این موضوع را دارند که کی باید شروع کنم اصلا از کجا شروع کنم چطوری باید شروع کنم؟ که صوالاتی سخت و گاها نا امید کنند برای داوطلبان میباشد و خیلی از داوطلبان ترس این را دارند که نتوانند در مدت زمان معین شده این پکیج را جمع بندی کنند و از قافله عقب بمانند  اما با اطمینان کامل این موضوع را به خدمت شما داوطلبان عزیز میرسانیم که دیگر نگران این مورد نباشند زیرا میتواند با پکیج 6040 تنها در 100 روز بتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند و نتیجه تلاش و زحمات صد روزه خود را بگیرند.

خب حالا بریم سراغ معری این محصول موفق موسسه حرف آخر، همانطور که گفتیم پکیج 6040 مناسب برای افرادی است که تا الان یعنی فصل زمستان هیچ چیز نخوانده اند این پکیج به صورت کامل مطالب آموزشی را در حداقل 100 روز و حداکثر 120 روز به داوطلب آموزش میدهد یعنی اگر داوطلبی هم در ایام عید این محصول را تهیه کند باز موفق به جمع بندی میشود.

پروژه 6040 به دو قسمت 60 و 40 تقسیم میشود قسمت 60 این پکیج به صورت کامل به بحث آموزش مربوط میشود یعنی به عبارتی شما عزیزان در عرض 60 روز آموزش دیدن مطالب ذکر شده در پکیج را به صورت کامل فرا میگیرید و چی از این بهتر ؟

قسمت 40 این پروژه نیز 20 آزمون نام دارد یعنی شما داوطلبان بعد از اتمام دوره 60 روزه آموزش هایتان میتوانید 20 آزمون شبیه سازی شده به کنکور را در عرض 40 روز  برگزار کنید یعنی هر دو روز یک بار یک آزمون را به سرانجام میرسونی و چی از این یهتر؟

در حالت کلی همه مطالب چه آموزش و چه آزمون در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان میرسه و شما عزیزان میتوانید خود را همسطح داوطلبای ببینید که خیلی خیلی زودتر از شما شروع کردن به آموزش دیدن و در نتیجه این سهل انگاری هیچوقت باعث نرسیدن شما داوطلبان به آزوهاتون نمیشه چون موسسه حرف آخر همانطور ک هوای داوطلبای های که زود شروع کردن رو داره هوای داوطلبای که دیرتر شروع کردن و نیز خواهد داشت .

پس چی از این بهتر که شما داوطلبان بتونید با هزینه کمتر و وقت کمتر هم لول داوطلبای دیگه از سراسر کشور و بشید و به اهداف و آرزو های خودتون برسید. پس همین الان که این مقاله رو میخونی گوشی همراهتو  بردار با شماره 09918506870 تماس بگیر تا تونی حداقل الان شروع کنی و به آرزوهات برسی.

در ادامه کل ساعات تدریس اساتید حرف آخر را در پروژه 6040 ذکر کرده ایم

زیست شناسی ——-60 ساعت

درس شیمی  ——-53 ساعت

درس ریاضی ——-45 ساعت

درس فیزیک ——-40 ساعت

ادبیات جامع ——-25 ساعت

دین و زندگی——-22 ساعت

زبان انگلیسی ——-24 ساعت

در س عربی جامع ——-25ساعت

مجموعه آزمون ها ——-300 ساعت

محصولات 6040 موسسه حرف آخر چیست؟

تفاوت محصولات 6040 با صفر تا صد چیست؟

یکی از سوالات تکراری داوطلبای که قصد ورود به موسسه را دارند  این است که تفاوت پکیج های صفر تا صد با پروژه 6040 چیست؟

ببینید دوستان با توجه به قیمت های مختلف این دو پکیج و گرون بود پکیج صفر تا صد نسبت به پکیج 6040  مشخصا تفاوت های زیادی بین این دو محصول نیز وجود ندارد همانطورر که میدانید پکیج صفر تا صد بدون احتساب تخفیف مبلغی در حول و حوش 21 میلیون تومان میباشد که با تخفیف این رقم به 12 میلیون تومان میرسد و از طرفی پکیج 6040 نیز ارزون تر میباشد یکی از عمده تفاوت های این پکیج برای مثال تایم تدریس کمتر پروژه شصت چهل نسبت به پروژه صفر تا صد است اما نگران نباشید این تفاوت ها خیلی داوطلب را از رسیدن به آرزوهایش با پکیج 6040 دور نمیکند و از طرفی داوطلبان میتوانند با 6040 به مراتب به هم سطح داوطلبیای که پکیج کامل دارند برسند پس نگران این وضوع نباشید.

این دو پروژه تفاوت های عمده دیگری نیز دارند برای پی بردن به تمام تفاوت های این دو پکیج میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به این تفاوت پی ببرید و انتخابی شایسته داشته باشید.

 بخوانید:تفاوت محصولات  6040 با محصولات صفر تا صد  مجموعه حرف آخر؟

نمونه کار برای پکیج 6040 حرف آخر

خیلی از داوطلب  بخاطر اینکه محصولات صفر تا صد مجموعه دارای نمونه کار های به اسم  (پنج روز با حرف آخر) تصور میکنند پکیج های 6040 نیز باید نمونه کار داشته باشند اما لازم به ذکر است که پکیج های پنج روز با حرف آخر یا هفت الگوی طلایی زیست یا محاسبات سریع ریاضی نمونه کار کلی مجموعه میباشد و داوطلبی که میخواهد این پکیج 6040 یا هر پکیجی دیگری را از این موسسه تهیه کنند فقط کافیست که این پکیج پنج روز با حرف آخر(هدیه یک و نیم میلیون تومانی)را ببینند و همین پکیج به عنوان نمونه کار برای داوطلب اکتفا میکند .

بخوانید :نمونه کار رایگان یک و نیم میلونی حرف آخر

پیش فروش محصولات 6040

هرساله با نزدیک شدن به فصل زیبای زمستان آواز پکیج 6040 نیز به گوش میرسد و نهایتا در اواخر دی ماه این پکیج به صورت تعدادی محدود آماده میشود اما موسسه به جهت اینکه داوطلبانی که بضاعت کمتری نسبت به بقیه دارند بتوانند از این تعداد محدود استفاده کنند و از تخفیفات نیز بهره لازم را ببند شروع به پیش فروش این محصولات میکنند مبلغ پیش فروش این محصول 500 هزار تومان میباشد یعنی شما با پرداخت این مبلغ هم از تخفیفات بهره مند میشوید و هم اینکه یک پکیج در انبار ب نام کسیکه این مبلغ را پردداخت کرده است کنار گذاشته میود و دیگر داوطلب نباید نگران پایان یافتن پکیج باشد.

خرید پکیج6040حرف آخر

مطمئنا الان دیگر خیلی از داوطلبان با موسسه حرف آخر و پکیج پر آوازه اش یعنی 6040 آشنا شده اند و موضوع و محتوای کامل این موسسه را میدانند ولی یکی از سوالات مهم داوطلبان نحوه خرید این پکیج میباشد و سوالاتی از قبیل  قیمت این پکیج؟نحوه پرداخت  مبلغ؟ یا نحوه خرید به صورت حضوری ؟یا اینکه نحوه ارسال بسته به چه شکلی است؟ ذهن داوطلبان را درگیر خود کرده است . که به صورت کامل به توضیحات و رفع این ابهامات اقدام کرده ایم . نکته ای دیگر اینکه ما به شما این اطمینان خاطر را میدهیم که شما داوطلبان عزیز به وااسطه این پکیج میتوانید به آرزوهای خود برسید و گام بزرکی در جهت رسیدن به آرزوهاتون داشته باشید.

قیمت محصولات 6040 حرف آخر

دوستان و داوطبان کنکوری عزیز ،موسسه حرف آخر برای داوطلبانی ک میخواهند پکیج های 6040 را تهیه کنند شرایط ویژه را گذاشته است و داوطلبان میتوانند این پکیج را به نسبت پکیج صفر تا صد ارزان تر خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند.

برای اطلاع از قیمت های این پروژه میتوانید با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

نحوه خرید پکیج 6040

برای خرید این پکیج داوطلبان میتوانند با تماس با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر ضمن دریافت راهنمایی های لازم نکات تکمیلی را راجب این پکیج به داوطلبان توضیح دهند تا دیگر داوطلب شک و شبه ای نداشته باشند و با خیال راحت کارهای خرید این محصول را انجام دهند .خرید این محصول به دو روش امکان پذیر است.

یک :خرید به صورت حضوری _ داوطلبان میتوانند با تماس با شماره تماس  09918506870 ضمن دریافت آدرس رسمی موسسه حرف آخر مشخصات خود را به مشاور مربوطه ارائه دهند تا هماهنگی های لازم به عمل آید و تخفیفات موسسسه برای داوطلب نیز ثبت شود و داوطلب با حضور در موسسه هم بار دیگر شرایط را مشاوران برایشان شرح دهند و با پرداخت هزینه در همان لحظه پکیج های خود را دریافت نماییند.

دو: خرید از طریق شماره تماس و مشاور- خیلی از داوطلبان به منظور اینکه محل زندگیشان در تهران نیست نمیتوانند به صورت حضوری به موسسه بیایند و خرید خود را انجام دهند این نوع داوطلبان میتوانند با تماس با مشاور ارشد موسسه حرف آخر (آقای شاهین ایمانی) ضمن دریافت مشاوره های لازم و همچنین دریافت نمونه کار های موسسه پس از اطمینان کامل اقدام به خرید محصولات 6040 بنماییند.

خرید اقساطی محصولات 6040

امروزه با توجه به هزینه های سرسام آور اقتصادی شاید خیلی از داوطلبان شرایط این را نداشته باشند که بتوانند کل این پکیج را به صورت یکجا تهیه کنند لذا موسسه حرف آخر به واسطه این موضوع به اطلاع داوطلبان میرساند که هر داوطلبی که بخواهد این پکیج را تهیه کند اما شرایط مالی طوری نباشد که نتواند پکیج را به صورت کامل و یکجا تهیه کند میتوانند محصولات را به صورت اقساطی تهیه کنند و تا به راحتی بتوانند از داشتن این پکیج ها بهر لازم را ببرند البته لازم به ذکر است نه تنها پکیج 6040 بلکه تمامی پکیج های این موسسه شامل این طرح مییشوند و مورد مهم تر اینکه نیازی به اراِه چک و سفته نیست.

بخوانبد : شرایط  خرید اقساطی محصولات حرف آخر

نحوه پرداخت هزینه پکیج 6040

یکی از پر استرس ترین قسمت های یک خرید اینترنتی برای داوطلب یا والدین نحوه پرداخت هزینه ها میباشد در مورد اول متن بالا (شیوه خرید حضوری) استرسی وجود ندارد اما داوطلبی که شرایط خرید حضوری را ندارد باید از طریق شماره کارت های موسسه اقدام به خرید بنماییند که خوب همین مورد ماجرا میتواند خیلی پر استرس باشد برای داوطلبان، بنابر این توصیه میشود حتما قبل از خرید محصول از مشاوران ارشد موسسه شماره کارت های معتبر گرفته شود. برای آَشنایی بیشتر با شماره کارت های موسسه مقاله زیر را میتوانید بخوانید.

بخوانید :شماره کارت های موسسه حرف آخر

محصولات 6040 موسسه حرف آخر چیست؟

نحوه ارسال پکیج های 6040 حرف آخر

خیلی از داوطلبان پس از واریز وجه های مربوطه میخواهند بدانند بسته های سفارشی شان چه زمانی به دستشان میرسد تا برنامه ریزی خود را بر حسب رسیدن پکیج تنظیم کنند تا در زمان مطالعه صرفه جویی کنند.

پکیج های موسسه حرف آخر سه روش ارسال دارد 1: روش پستی 2: روش ترمینال 3:ارسال با پیک.

روش ارسالی بسته از طریق پست حدود 5 الی 10 روز طول میکشد.

روش ارسالی از طریق ترمینال 24 تا 72 ساعت طول میکشد.

روش ارسالی از طریق پیک فقط برای تهران و حومه مناسب میباشد که یک روز طول میکشد.

برای راهنمایی های بیشتر در مورد روش های ارسالی بسته و مدت زمان رسیدن بسته مقاله زیر را میتوانید بخوانید.

بخوانید : پیگیری سفارشات حرف آخر

سوالات متداول

خیر کسی که پکیج صفرتاصد را دارد لزومی بر نهیه 6040 نیست اما قطعا 20 آزمون را باید تهیه کند.

خیر عزیزان در پکیج 6040 سعی بر این شده که فقط مباحث سوال خیز و سخت تدریس بشه .

بله دوستان تمامی محصولات مجموعه حرف آخر چه کامل و چه تک درس شامل تخفیف میشوند.

محصولات 6040 موسسه حرف آخر چیست؟

سخن پایانی

امروزه همه داوطلبان آرزوهای بزرگ و اهدافی بلند بالا دارند که شاید تنها سد رسیدن بهش کنکور باشه،کنکور یکی سخت ترین آزمون ها دوران تحصیلی داوطلبان هست که همواره باعث به تعویق افتادن آرزوهای ما میشود اما باید یکبار برای همیشه از این سد بزرگ عبور کنیم و هرکسی هم میداند بزرگترین و بهترین روش برای رسیدن به ارزوهای تحصیلیمون تلاش و تلاش و تلاش هست. قطعا یکی از قانون های طبیعت اینکه کسی که بیشترین تلاش رو بکنه نتیجه بهتری بدست خواهد آورد پس ما به علم به این موضوع باید در این مدت زمان باقی مانده تماااااااام تلاشمون رو بکنیم که از سد کنکور بگذریم و به ارزوهای ریز و درشت خود برسیم پس رفیق دیر نکن همین امروز چه با حرف آخر و چه بدون حرف آخر سعی کن جوری بشینی تلاش کنی که انگار فردا روز کنکوره ، همینقدر جدی و پر تلاش.

به امید موفقیت…

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان