preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

محصولات حرف آخر برای کنکور1401

عناوین اصلی مقاله

محصولات حرف آخر برای کنکور1401

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ کنکور سراسری 1401و استرس داوطلبان یکی از مهم ترین سوالات داوطلبان مربوط میشه به محصولات حرف آخر برای کنکور1401که یکی از داغترین و پربحث ترین سوالات امروز داوطلبان نیز محسوب میشود.

موسسه حرف آخر به توجه به شیوه نوین آموزش و سبک جدید تصویر سازی و انمیشین و الگ باعث شده تا طرفداران زیادی در سراسر ایران پیدا کند و اکثر والدین و داوطلبان مشتاق کار با این موسسه رتبه پرور باشند چرا که حرف آخر میتواند شمارا از بقیه متمایز کند و باعث رسیدن به اهداف بزرگ تحصیلی شما عزیزان باشد

 

محصولات موسسه  حرف آخر

محصولات  موسسه شامل دو دسته میشوند پکیج های 6040و بسته های صفر تا صد که  داوطلبای کنکوری میتواندد   با توجه به بازه زمانی و شرایط داوطلب هرکدام از بسته های مورد نظر خود را انتخاب کنند و از آن نهایت بهره را ببرند .

داوطلبان حرف آخر بعد از استفاده از پکیج های های نمونه کار یا به اصطلاح ساده پنج روزو بعد از تعیین سطح شدن توسط مشاورین مجرب  میتوانند بسته های اصلی خود را سفارش دهند و با توجه به برنامه ای که در اختیاز داوطلب قرار میگیرد بهترین جمع بندی را برای کنکور سراسری داشته باشند. همپنین حرف آخر برای هر داوطلب یک مشاور قرار میدهد تا در راه رسیدن به اهداف شما عزیزان را به بهترین نحوه راهنمایی کنند و موسسه حرف آخر هر آنچه که یک داوطلب کنکوری برای موفقییت نیاز دارد در اختیارتان میگذارد بنابر این همیشه بهترین انتخاب برای داوطلبان کنکوری پکیج های صفرتا صد بوده است که میتواند کمک شایانی به داوطلب بکند.

پکیج صفر تا صد موسسه حرف آخر

پکیج صفرتا صد موسسه حرف آخریکی از دو پکیجی این موسسه است که با استفاده از تجارب بین المللی بهترین اساتید ایران و حرف آخر تدارک دیده شده است این پکیج پرآوازه شامل آموزش نکته به نکته و تمامی مباحث پایه های دهم تا داوازدهم میشود که با استفاده از برنامه قطاری 1000ساعته دروسی که در مدرسه3سال یا به عبارتی 27ماه طول میکشد جمع بندی شود  در مدت رمان 4 ماهه جمع بندی میشود .

همپنین به همراه این پکیج تمامی کتاب کارها به همراه10آزمون مبحثی که در ادامه به تشریح آن میپردازیم  برای داوطلب ارسال میشود تا داوطلب ساختار صحیح و استاندردی برای کنکور داشته باشد و با استفاده از نظم و برنامه ریزی که حرف آخر به داوطلب میدهد  بتوانند خود را از بقیه متمایز کنند.

پکیج 6040موسسه حرف آخر

یکی از بزرگترین مشکلات داوطلبان پشت کنکوری جمع بندی حم انبوه از دروس سه سال دهم تا دوازدهم  در مدت زمان کم است و همیشه برای داوطلبان سوال بوده کخ من چجوری و با په برنامه ای تو مدت زمان کم دروس سه سال ببندم و تو کنکور حداقل60%بزنم .

اما موسسه حرف آخر با نوآوری و ابداع پکیج 6040توانسته تا حدودی خیلی زیادی این معضل بزرگ داوطلبان را حل کند پکیج 6040مجموعه ای از آموزش پایه های دهم تا دوازدهم میباشد که در قالب یک برنامه ریزی 100روزه به داوطلب کمک میکند تا در این مدت زمان کم داوطلب حداقل 60درصد دروس و مطالب خود را به نحوه احسن جمع بندی کند .

پکیج 6040در دو پروژه60و40 طراحی شده است که قسمت 60آن شامل شصت روز برنامه مطالعاتی و اموزش مطالب مهم و کنکوری سه پایه میباشد و قسمت 40 آن شامل یک برنامه 40روزه برای تست زنی و رفع نقاط ضعف میباشد که در این قسمت 20آزمون شبیه سازی شده به کنکور به شما داده میشود که هر 2 روز یکبار یکی از آزمون هارا برگزار میکنید .

برنامه 6040برخلاف پکیج صفرتاصد تایم کمتری از شما میگیرد و در مت زمان 360ساعت کل مطالب تدریس شده است که اگر داوطلب بتواند روزانه 6ساعت از تایم خود را به این برنامه اختصاص دهد در مدت زمان 60روز میتواند 50درصد مطالب خود را جمع بندی کند.

آزمون های موسسه حرف آخر

یکی از نقاط قوت موسسه حرف آخر داشتن آزمون هاس مبحثی و آزمون های شبیه سازی شده به کنکور است که مکمل آموزش های ویدیویی این مجموعه هستن و باعث درک بهتر داوطلب از مطالب خوانده شده میباشد و کمک شایانی به رفع نقاط ضعف  دانش آموزان میکند تا فرد بدون هیچ مشکلی آماده سوالات سخت کنکور شود.

10آزمون مبحثی :

یکی از پکیج های آزمونی موسسه حرف آخر که همراه با پک صفرتاصد برای داوطلبان ارسال میشود پک 10آزمون مبحثی میباشد این پکیج توسط اساتید حرف آخر تدارک دیده شده است که مناسب داوطلبان رشته ریاضی و تجربی میباشد در این پکیج 10آزمون به صورت مبحث به مبحث از تمامی پایه های متوسطه دوم همراه با پاسخنمای حل تک تک سوالات وجود دارد که تمامی سوالات توسط اساتید مربوطه به هر درس مورد بررسی و آناالیز قرار گرفته است تا داوطلبان بتوانند ضعف های خود را برطرف کنند .

20آزمون جامع حرف آخر:

شاید شنیده باشید که اکثر داوطلبان با وجود داشتن تایم مطالعاتی بسیار بالا در کنکور سراسری نتیجه نگرفته اند و همواره در کنکور به مشکل میخورند که یکی از دلایل اصلی این موضوع آماده نبودن و نداشتن آشنایی کافی با سوالات کنکور است اما موسسه حرف آخر با استفاده از 20آزمون جامع توانسته این معضل بزرگ داوطلب هارو برطرف کند . سوالات این 20آزمون موسسه حرف آخر کتملا شبیه سازی شده به سوالات کنکور میباشد این 20آزمون شامل حل تمامی سوالات موجود در کتکور های سراسری به شیوه تصویر سازی در مدت زمان 300ساعت میباشد و همچنین شامل 20دفترچه سوالات است و یک پاسخنامه کلیدی همراه با این پکیج برای  داوطلبان ارسال میشود.

نحوه تهیه پکیج های حرف آخر

تمامی داوطلبان در سراسر کشور میتواند با دو شیوه تماس تلفنی و حضور در موسسه حرف آخر امورات مربوط به داوطلب خود را انجام دهند .

حضور در موسسه حرف آخر :

داوطلبان ساکن تهران میتوانند با حضور در دفتر رسمی موسسه حرف آخر واقع در میدان انقلاب ضمن انجام کار های ثبت نام داوطلب خود با مشاور های مربوطه صحبت کنند و از برنامه های حرف آخر برای رتبه برتر شدن داوطلبانشان باخبر باشند

 تماس  با موسسه :

با توجه به متعدد بودن شماره تماس های موسسه حرف آخر و سردرگرم شدن والدین و داوطلبان مشتاق کار با موسسه توصیه میشود با شماره 09918506870 در ارتباط باشید تا ضمن انجام کارهای مشاوره ای  و تعیین سطح شدن داوطلبان در طرح نخبگان موسسه نیز ثبت نام شوند تا با استفاده از تکنیک های این طرح موسسه بتوانند به نتیجه فوق العاده ای دست یابند.  

https://hrfeakhar.com/blog/

بخوانید:

خرید اقساطی محصولات حرف آخر؟

طرح نخبگان موسسه حرف آخر؟

شرایط خرید پکیج های موسسه حرف آخر؟

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان