preloader

وبلاگ

شماره تماس مشاورین حرف آخر

عناوین اصلی مقاله

شماره تماس مشاورین حرف آخر

شماره تماس مشاورین حرف آخر چیست؟

امروزه با توجه به فراگیری موسسه کنکوری حرف آخر، خیلی از داوطلبان پشت کنکوری و پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به دنبال شماره تماس مشاورین حرف آخر هستند تا بتوانند با استفاده از تجربیات بیشمار مشاورین حرف آخر و با کمک پکیج های آموزشی این موسسه بهترین نتایج رو در عرصه کنکور بدست آورند و به اهداف خود برسند.

موسسه حرف آخر با استفاده ار روش های نوین آموزشی در زمینه کنکور و همچنین ابتدایی و دوره متوسطه خود را به دانش آموزان معرفی کرده است و نتایج درخشان داوطلبین گواه بر ادعای کیفیت این موسسه نیز میباشد.

برای ارتباط با مشاور تبه برتر با شماره 09918506870 در ارتباط باشید.

چطوری با مشاوران حرف آخر در ارتباط باشیم؟

یکی از سوالات داوطلبن این بوده که چطوری با یه مشاور دلسوز و با تجربه درخشان از حرف آخر در ارتباط باشیم که هم بتواند از لحاظ انگیزشی مثمر ثمر باشد و هم از لحاظ درسی بتواند مرا راهنمایی کند تا به راحتی مسیر موفقیت رو طی کنم ؟

همه ما در طول زندگی شخصی خودمان نیاز به یک فرد با تجربه و مشاور داریم تا بتواند  پیچ و خم های زندگی را به ما نشان دهد و راه خودمان را گم نکنیم .

موسسه حرف آخر هم از این قاعده استثنا نیست و به داوطلب مشاورین با تجربه معرفی میکند تا بتوانند به بهترین شیوه پیچ و خم ها و موانع درسی را پشت سر بگذارد .داشتن مشاور خوب در زمینه تحصیلی خیلی میتواند به داوطلب کمک کند و اون رو از بقیه متمایز کند و راه صحیح درس خوندن رو به داوطلب نشان دهد و باعث تسریع در روند پیشرفت داوطلب شود.

فقط کافیست با شماره های مشخص شده در تماس باشد تا بهترین مشاوران مجموعه حرف آخر در کوتاه ترین زمان ممکن با شما عزیزان تماس بگیرند.

صد در صد داشتن مشاور منضبط و ماهر روند پیشرفت داوطلب در برنامه های حرف آخر از جمله برنامه 1000ساعته و پکیج های 6040 رو بهبود میبخشد و باعث میشود شما عزیزان خیلی ساده بتوانید دروس سه سال مدرسه که در 27 ماه به سخی یاد میگیرید حجم انبوهی نیز دارند اینجا به کمک مشاورین و برنامه های حرف آخر در مدت زمان 4 ماهه به صورت کام و جامع جمع بندی کنید و برنامه های آماده سازی رو خیلی راحت تر پیش ببرید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر

مزیت داشتن مشاور در حرف آخر چیست؟

اکثر داوطلبان نمونه سوالات بیشماری دارند که در زیر چند نمونه از آن هار بررسی میکنیم.

چند وقت طول میکشد جمع بندی کنم ؟

یا داوطلب با پایه صفر آیا میتواند با حرف آخر موفق شود ؟

یا اینکه چند وقت طول میکشد برنامه حرف آخر را جمع بندی کنم ؟

طبیعتا تمام این سوالات مهم و کلیدی هستند که اکثر داوطلبان حرف آخری برایشان پیش می آید ولی نگران نباشید موسسه حرف آخر این امکان رو به شما عزیزان میدهد که قبل از اقدام به خرید  کردن جواب تمامی سوالات خود را بگیرند تا جای هیچگونه شک و شبه ای برای داوطلب باقی نماند و با خیالی آسوده تمامی خرید های خود را انجام دهند .

اما به صورت کلی داشتن مشاور های حرف آخری مزیت های زیادی دارد که  در ادامه به صورت کامل به تشریح آنها میپردازیم .

ثبت نام داوطلب و تعیین سطح کردن :

یکی ار مریت های داشتن مشاور در موسسه حرف آخر دادن توضیحات کامل به داطلب قبل از ثبت نام است تا داوطلب کاملا با شرایط موسسه آشنا شود و همچنین با گرفتن آزمون های تستی و هوشی داوطلب را تعیین سطح میکنند.

پیش بردن راحت تر برنامه های 100ساعته:

مطمئنا موسس حرف آخر دارای برنامه ریزی  های متعددی میباشد که اگر داوطلب مشاور نداشته باشد تا راهنمایی شود در جمع بندی این برنامه ها ناکام میماند و نمیتواند آن نتیجه مثبت را بدست آورد.

بررسی تمام نقاط ضعف و قوت های داوطلب:

یکی دیگر از ویژگی های مهم داشتن مشاور بررسی نقاط ضعف و قوت داوطلب است خیلی از داوطلبان با اینکه خوب درس میخوانند ام اغلب در پیدا کردن نقط ضعف و قوت های خود و بررسی و آنالیز آنها به مشکل میخورد اما مشاورین به راحتی میتوانند این نقاط ضعف و قوت را به داوطلبان نشان دهند.

ارتباط با مشاورین طرح نخبگان موسسه حرف آخر

یکی ار طرح های هیجان انگیز و محبوب حرف آخر در زمینه کنکور طرح نحبگان موسسه حرف آخر میباشد در این پروژه بی نظیر داوطلب بعد از تعیین سطح شدن از جانب مشاور و شرکت در این پروژه صفرتا صد امورات تحصیلیش به عهده مشاور مربوطه خواهد بود ابتدا دراین طرح در کنار برنامه1000 ساعته موسسه که در عرض 4ماه جمع بندی میشود برنامه های دیگری به عنوان مکمل درسی به داوطلب داده میشود تا کارهای داوطلب با سرعت بالاتری پیش برود.

بخوانید: همه چیز در مورد طرح نخبگان حرف آخر

برای آشنایی بیشتر با طرح نخبگان میتوانید با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

آیا مشاوری که با من تماس گرفته است از حرف آخر است؟

دانش آموزان عزیز اکثرا با توجه به دغدغه های درسی که دارند بدنبال حضور در موسسات کنکوری حضوری سطح کشور هستند اما با توجه به پروتکل های بهداشتی این امر مهیا نیست از این رو موسسه حرف آخر به صورت کاملا غیر حضوری امورات ثبت نام داوطلب را انجام میدهد و آموزش داوطلبان با استفاده از ویدیو  تصویر سازی فراهم شده است.

بنابراین امکان دارد مشاورین حرف آخر در طول شبانه روزبا شما عزیزان تماس بگیرند و موضوع برنده شدن پکیج های نمونه یا پنج روز با حرف آخر را مطرح کنند که کاملا درست است و به این نکته توجه داشته باشید تمامی مشاورین حرف آخر دارای کد پرسنلی نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید برای اطمینان بیشتر از آنها درخواست کد پرسنلی داشته باشید. یا با شماره تماس  09918506870 در ارتباط باشید و از حرف آخری بودن مشاور خود اطمینان پیدا کنید.

 

 

لیست کامل مشاورین حرف آخر

همانطور که شما عزیزان در جریان هستید تعداد مشاورین حرف آخر بسیار زیاد هست و امکان درج نام آنها در این مقاله امکان پذیر نیست اما در این قسمت نام تعدادی از مشاورین طرح رتبه پرور نخبگان درج شده است تا شما عزیزان بیشتر با این اساتید آشنا شوید.

 آقای شاهین ایمانی :

ایشان یکی از مشاورین ارشد و سرگروه شاغل در موسسه حرف آخر میباشد با بهره مندی از علم نوین مشاوره ای توانسته اند داوطلبان زیادی در قالب رتبه برتر و رشته های پزشکی به دانشگاه های معتبر کشور معرفی نماییند.

رزومه کازی :

عضو ارشد موسسه حرف آخر

مشاور ارشد موسسه قلم چی

کسب رتبه 150کنکور سراسری95

عضو آکادمیک نخبه جوان

دارای مقاله خارجی در زمینه انگیزشی

سابقه کاری 10ساله در زمینه کنکور

معرفی رتبه های برتر در کنکور97.98.99.1400

در زیر به تعدادی از رتبه برتر های ایشان در کنکور سال های نه چندان دور میپردازیم که به کمک پلن های مشاوره ایشان و همچنین محصولات حرف آخر به نتیجه مثبتی برسند

خانم مهدیه بیگلو:رتبه 92کنکور سراسری97

خانم زهرا مقدمی:رتبه 22کنکور سراسری 97

آقای کسری یاراحمدی:رتبه65کنکور سراسری98

آقای مهدی صالحی:رتبه18کنکور سراسری98

آقای سعید محمد پور:رتبه70کنکور سراسری99

آقای لقمان مستوری:

آقای لقمان مستوری مشاور ارشد موسسه حرف آخر و همچنین رتبه 402کنکور سراسری ریاضی  دیگر مشاور عضو طرح نخبگان مجموعه میباشد و توانسته اند رتبه های برتر زیادی به دانشکاه های سراسر کشور معرفی کنند .

تعدادی از رتبه برتر های ایشان:

خانم ملیکا جهانگیری:رتبه100کنکور سراسری 97

آقای محدرضا منصوری :رتبه 56کنکور سراسری 99

آقای صدرا زینالی :رتبه13کنکور سراسری95

مهندس کیهان صبوری:

مهندس صبوری دیگر عضو پویا و فعال طرح نخبگان موسسه حرف آخر میباشد که با سابقه درخشان در امر مشاوره و برنامه ریزی توانسته اند یکی از بهترین مشاوران ارشد و سرگروه در موسسه حرف آخر باشند ایشان نیز به مانند مشاورین دیگر این طرح دارای رتبه برتر های زیادی هستند که از بهترین رتبه های ایشان میشود به لیست زیر اشاره کرد.

آقای احسان غفاری: رتبه 50کنکور سراسری1400

آقای سعید سلیمان نژاد :رتبه20کنکور سراسری99

خانم حمیده یاری :رتبه 41کنکور سراسری 98

از دیگر مشاورین این طرح میتوان به آقای کاوه فروزان “پیمان مسعودی” امید شعاعی” آقای پاشایی “خانم فرهادی”و… میشود اشاره کرد

شما عزیزان نیز برای ارتباط گرفتن با این مشاورین و رزرو تایم مشاوره ای میتوانید با شماره های زیر در ارتباط باشید

شماره تماس مشاورین طرح نخبگان 09918506870

مطالب مهم را بخوانید:

خرید اقساطی محصولات حرف آخر؟

شماره تماس مشاورین حرف آخر چیست؟

 

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
5/5 - (1 امتیاز)
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان