preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

شرایط استخدام در موسسه حرف آخر

عناوین اصلی مقاله

شریط استخدام درموسسه حرف آخر

شرایط استخدام در موسسه حرف آخر

امروزه موسسه حرف آخر با توجه به رشد چشمگیر در عرصه آموزش تحصیلی توانسته به پیشرفت های زیادی دست پیدا کند و در بین داوطلبان به محبوبیت زیای برسد از این رو به دنبال استخدام نیروی کار در قسمت های مختلف موسسه میباشد.

از کار هایی که مشاوران حرف آخر برای داوطلبان انجام میدهند در مرحله اول تحویل پکیج ها نمونه و همچنین پکیج های کامل تجربی و ریاضی و انسانی به داوطلبان،برگزاری جلسات مشاوره ی ،راهنمایی داوطلبان در طول مسیر کنکور،چک کردن آزمون های داوطلبان و …. میباشد.

در حالت کلی اگر مشاورانی که شروع به فعالیت میکنند بتوانند به نحوه احسن به الگو های موسسه پایبند باشند میتوانند بهترین نتیجه هارا بگیرند.

و همچنین خیلی از علاقمدان به کار های مشاوره ای هر روز با تماس با شماره تماس های موسسه به دنبال پاسخ سوالات خود در مورد شرایط استخدام در موسسه حرف آخر هستند از این رو در این مقاله قصد داریم تمامی شرایط و روش های استخدام شدن در موسسه حرف آخر به عنوان مشاور را به شما عزیزان توضیح دهیم .

برای دریافت اطلاعات ابتدایی در مورد استخدام شدن در موسسه حرف آخر میتوانید با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

فهرست مطالب

استخدام نیروی مشاور آقا و خانم در موسسه حرف آخر

همانطور که گفتیم با توجه به محبوبیت بی نظیر حرف آخر در عرصه محصولات کنکور و آموزشی و افزایش روز افزون دانش آموزان حرف آخری ، موسسه حرف آخر با آغوشی باز پذیرای تمامی افرادی که به دنبال کارهای مشاوره تحصیلی یا مشاوره فروش میباشد . در زیر چند مورد از شرایط پذیرش شدن در حرف آخر را ذکر کرده ایم.

داشتن شرایط سنی

 موسسه در تمامی رده های سنی از 20 سال تا 30 سال از بین داوطلبان اقا و خانم که سابقه برگزاری کنکور را داشته باشند پذیرش خواهد داشت یعنی داوطلب باید حداقل 20 سال و حداکثر 30 سال سن را داشته باشند و حداقل یکبار سابقه برگزاری کنکور را داشته باشند .

 مدرک تحصیلی

یکی  دیگر از شرایط استخدام شدن داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با امورات مشاوره ای میباشد ، داوطلبانی که قصد پذیرش را دارند حداقل باید مدرک دیپلم سه رشته تجربی، ریاضی،انسانی را دارا باشند همچنین موسسه از دانشجویان رشته های مختلف نیز استقبال میکند و دانشجویان نیز با توجه به تایم های آزاد میتوانند کار های مشاوره ای انجام دهند .

داشتن روحیه کار تیمی

یکی از مهم ترین و برترین شرایط استخدام شدن در موسسه حرف آخر داشتن روحیه کارتیمی میباشد زیرا یکی از علت های موفقییت این مجموعه کنکوری از بدو تاسیس تا به امروز همکاری های تیمی میباشد و همن امر  سبب رسیدن به این جایگاه شده است و بنابراین هرکسی که بخواهد وارد این موسسه شود باید روحیه کار تیمی را داشته باشد تا بتواند به جایگاه خوبی در این موسسه برسد و موفق شود

شرایط استخدام در موسسه حرف آخر

شرایط حضور در طرح نخبگان موسسه حرف آخر به عنوان مشاور

طرح نخبگان موسسه حرف آخر یکی از طرح های زبانزد و معروف در مجموعه حرف آخر میباشد که خیلی از داوطلبان کنکوری میخواهند در این طرح شرکت کنند اما این طرح شرایط به خصوص دارد و برای هر داوطلبی مناسبی نیست اما نکته مهم ماجرا شرکت مشاوران در این طرح به عنوان مشاور میباشد که طرح نخبگان موسسه هر مشاوری را در این طرح شرکت نمیدهد تنها مشاورانی که سطح فنی و دانش بالایی داشته باشند میتوانند در این طرح به عنوان مشاور شروع به فعالیت کنند. در طرح نخبگان موسسه حرف آخر داوطلب برنامه جدی تر و پیشرفته تری را در دستور کار دارد و نسبتا به داوطلبان دیگر در کنکور نتیجه بهتری خواهند گرفت.

برای آشنایی بیشتر با طرح نخبگان موسسه حرف آخر اینجا کلیک کنید

حقوق مشاوران حرف آخر

یکی از سوالات بی شمار افرادی ک میخواهند در مجموعه استخدام شوند و حتی داوطلبان نیز (شرایط حقوق و مزایای ) مشاوران حرف آخر هستش در این باره باید به طلاع رساند که شرایط حوقی هر فرد با افراد دیگر تفاوت دارد برای مثال کس که دانشجوی رشته های مثل پزشکی ، پرستاری ، دندان پزشکی، دارو سازی، پیرا پزشکی میباشد نسبت به فردی که فقط دیپلم داشته باشد تفاوت دارد .

هر فرد با توجه به توانایی و مهارت هایشان میتواند به بهترین درآمد و حقوق در موسسه حرف آخر برسد تنها کافیست خود را با شرایط مجموعه حرف آخر وفق دهد و همچنین توانایی علمی بالایی داشته باشد تا به راحتی بتوانند به درآمد خوبی از جموعه برسند و حتی این دراآمد را به مرور نیز افزایش دهند.

لازم به ذکر است افرادی که میخواهند در موسسه حرف آخر به صورت تیمی کار کند شرایطش از هر نظر با فردی که میخواهد به صورت فردی در موسسه مشغول به فعالیت باشد از هر نظر تفاوت دارد و شرایط به خصوص خود را دارا میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط حقوق موسسه حرف آخر تنها کافیست  اینجا کلیک کنید

یا با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید و پاسخ تمام سوالات خود را بگیرند.

 

حقوق مشاوران حرف آخر

کار به صورت اپراتور تلفنی در حرف آخر

یکی از کار هایی که در آن اکثرا بانوان مشغول به کار میشوند بخش اپراتوری موسسه حرف آخر میباشد در این بخش دیگر فردی که مشغول به فعالیت هست کارهای مشاوره ای را انجام نمیدهد و تنها کارها و مشکلات ابتدایی داوطلبان را بررسی میکند و وظیفه تماس با داوطلب و معرفی نمونه کارهای مجموعه از جمله بسته های پنج روز با حرف آخر یا همان هدیه رایگان یک و نیم میلیونی را دارا است و به نسبت مشاوران اصلی کاری ساده تر را برعهده دارد و از لحاظ حقوقی نیز تفاوتی که با مشاوران دارد این است که حقوق مشاوران به نسبت اپراتور ها بیشتر است و درصد های که از موسسه میگیرند کمتر از مشاوران اصلی میباشد.

برای استخدام در بخش اپراتور موسسه حرف آخر میتوانید با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

کار به صورت انفرادی و تیمی در موسسه حرف آخر

فعالیت در موسسه حرف آخر به صورت کلی دو حالت دارد یا داوطلب به صورت فردی در موسسه مشغول به کار میشود که در این صورت تماما شرایط و مزایا تفاوت دارد و داوطلب هم با دور کاری و با حضوری میتواند مشغول به فعالیت شود.

اما بعضی از داوطلبان نیز هستند که به صورت تیمی میخواهند در موسسسه مشغول به فعالیت شوند حالا یه تعدادی دانشجو هستند یا افراد عادی که دوست دارند به صورت تیمی در موسسه فعالیت کنند که در این صورت موسسه از این افراد استقبال میکند و شرایطشان نیز به صورت کامل با افرادی که میخواهند به صورت فردی کار کنند تفاوت دارند و از نظر حقوقی نیز برتری کامل نیز دارند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با استخدامی های موسسه با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول در مورد استخدامی موسسه حرف آخر

پاسخ: بله در این رابطه استثنا هایی قاِئل هستیم برا دریافت اطلاعات بیشت با شماره های موجود تماس بگیرید .

بله شما بسته به تایم آزاد میتوانید در موسسه مشغول به فعالیت شوید و تاثیری در روند کاری شما نخواهد داشت

مجموعه حرف آخر نیز برای شروع کار از داوطلب کپی مدرک تحصیلی+کپی شناسنامه+ یک قطعه عکس نیاز دارد

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان