preloader

وبلاگ

زیست حرف آخر خوبه؟،زیست حرف آخر چطوره؟

عناوین اصلی مقاله

زیست حرف آخر خوبه؟،زیست حرف آخر چطوره؟

زیست حرف آخر خوبه؟،زیست حرف آخر چطوره؟

پیش فروش محصولات 6040 فقط با 500هزار تومن

برای ثبت نام در پیش فروش محصولات 6040 و ثبت نام در تخفیفات ویژه موسسه کلیک کنید.

سلام خدمت عشقای دلم و دانش آموزان عزیز،میدونم دنبال چی هستین میخاین بدونین زیست کدوم موسسه خوبه حتما هم به گوشت خورده که زیست حرف آخرم دستی تو آتیش داره و میخای بدونی که زیست حرف آخر خوبه؟،زیست حرف آخر چطوره؟ و عزیز اینجا هستم که کمکت کنم و قانعت کنم که چرا زیست حرف آخر از همه ی تدریس هایی که تو بازار وجود داره بهتره و بهت اثبات میکنم که حرف آخر چه قدرت هایی داره .

دوست من اگه حوصله ی خوندن ادامه ی این مطالب رو نداری خودتو خواهشن اذیت نکن و با شماره ی 09918506870 تماس بگیر و بپرس ازش زیست حرف آخرخوبه؟،زیست حرف آخر چطوره؟و هر سوالیم داشتی کامل بهت جواب میده یا اگرم میخای با ادامه ی مطالب همراه شو وبخون. 

 زیست بی شک مهم ترین درس رشته تجربی هستش. در زیر گروه 1 و 2 کنکور ضریب 12 دارد . از درس زیست شناسی 50 سوال طرح میشه با مدت زمان پاسخ گویی 36 دقیقه . پس درسی نیست که بخوای ساده ازش بگذری پس دقت کن. 

یه چیزم بهت میگم دوستانه و برادرانه بهتر از زیست حرف آخر نمیتونی پیدا کنی واقعا تدریس های حرف آخر تکه تکککک!!!!!همین الان با 09918506870 تماس بگیر بگو اقایی اینقدر تعصب زیست حرف آخر رو میکشی یه نمونه تدریسی به ما بده ببینیم چطوره. 

نحوه تهیه زیست حرف آخر

 

بدون شکی یکی از دروس طلایی و تاثیرگذار موسسه حرف آخر درس زیست میباشد که با تدریس بی نظیر اساتید رضا شعبانی و استاد شاکری انتشار یافته است

که  طرفداران پرو پاقرصی در سراسر کشور دارد و به واسطه تدریس بی نظیر این دو استاد به یکی از پکیج های رتبه پرور در درس زیست تبدیل شوند و اکثر داوطلبان حرف آخری میانگین 60درصد را در این درس در کنکور بدست می اورند.

پکیج صفرتاصد زیست حرف آخر شامل قسمت های مختلفی میباشد.

 • زیست شناسی سال دهم
 • کتاب الگو تا رتبه زیست دهم
 • زیست شناسی سال یادهم
 • کتاب الگو تا رتبه زیست یازدهم
 • زیست شناسی سال دوازدهم
 • کتاب الگو تا رتبه زیست دوازدهم
 • زیست شناسی 6040
 • زیست گیاهی
 • کتاب الگو تا رتبه زیست گیاهی
 • ژنتیک
 • کتاب الگو تا رتبه ژنتیک
 • زیست شناسی در دایره
 • کتاب الگو تا رتبه زیست در دایره

مسلما شما داوطلبان عزیز نیز به واسطه موفقیت های چشمگیر این پکیج همانند داوطلبان دیگر خواهان تهیه این پکیچ خواهید بود برای مشاوره رایگان و دریافت این پکیج و دریافت شماره حساب موسسه حرف آخر میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس :09918506870

بخوانید:شماره حساب های موسسه حرف آخر

آنچه خواهید خواند

درس زیست شناسی موسسه ی حرف آخر

زیست حرف آخر یکی دیگر از پکیج ­های بی نظیر آموزشی این مجموعه برای دانش آموزان و بچه های کنکوری عزیز است و علت موفقیت موسسه حرف آخر در آموزش درس زیست شناسی استفاده از ناب ترین متدهای علمی دنیا در آموزش این درس می­باشد؛ به این صورت که اساتید درس زیست شناسی از تصویرسازی و پویا نمایی واستفاده از الگوها و نقشه­ های راه در تدریس 3 لایه ای این درس استفاده می­کنند که باعث یادگیری بهتر و درک مفهومی درس زیست و باعث میشود دانش آموزانی که صفر مطلق هستند نیز با آن ها کار شود.

در کل فصل های درس زیست شناسی نظام جدید شامل سه مبحث کلی انسانی، جانوری و گیاهی است و برای اینکه دانش آموز بیشتر روی مباحث درس زیست شناسی تسلط پیدا کند، قسمت­های زیست گیاهی و ژنتیک به علت پیوسته بودن مطالب به صورت جداگانه تدریس شده است باعث شده است که یک دور نمای کلی به دانش آموز داده شود تا تسلط جداگانه بر هر مطلبی داشته باشد و مطالب یک الگوی خاصی پیدا کند.

زیست حرف آخر شامل dvd و کتاب الگو تا رتبه و جزوه می باشد. کل برنامه زیست شناسی همراه با حل تست و تمرین و تکرار حدود صد و سی ساعت می باشد. می توانید به صورت رایگان نمونه تدریس از استاد های حرف آخر مشاهده کنید تا خودتان پی ببرید که واقعا زیست حرف آخر خوبه ؟ یا نه! بعد تصمیم به خرید با تخفیف کنید.

زیست حرف آخر خوبه یا موسسات دیگه؟

میخام برای شما توضیح دهم که زیست حرف آخر چرا خوبه و چه تمایز هایی با موسسات دیگه داره . آن چیزی که زیست شناسی  حرف آخر را از سایر منابع متمایز و متفاوت می کند ، استفاده از برترین روش های آموزشی در این درس می باشد. استاد های حرف آخر با قکر کردن بر نیاز و مشکل اصلی دانش آموزان از ابتدا و صفر آموزش می دهند و مطالب چندین و چند باره برای دانش آموز تکرار شده و کامل تسبیط میشود.

 1. تدریس تمامی نکات ترکیبی از دهم تا دوازدهم
 2. استفاده از روند های معنا دار 
 3. منبع اصلی کتاب درسی است
 4. تدریس سه لایه
 5. استفاده از انمیشن سازی و نفوذ به تمامی قسمت های بدن به صورت تصویری
 6. شرح تمامی گزینه ها در حل سوالات
 7. تمامی تصاویر و نمودار های کتاب درسی برسی میشود

قیمت درس زیست حرف آخر

درس  زیست حرف آخر یکی از محبوب ترین دروس داوطلبان در حرف آخر است که به واسطه تدریس های کم نقص و بی نظیر اساتید رضا شعبانی،محمد شاکری،هومن روان توانسته یکی از دروسی باشد که نزد داوطلبان رنکینگ بسیار خوبی به دست آورد .

طبق آمار های موسس حرف آخر در سال های 1400،1399،1388 به ترتیب درس زیست توانسته پر فروش ترین درس موسسه حرف آخر لقب بگیرد .

 در  جدول زیر به لیست قیمت درس زیست پرداخته ایم.

درس زیست جامع

لیست قیمت دروس زیست
تومان5255000
تومان 3509000 جامع
 • زیست پایه دهم 486.000
 • الگو تا رتیه پایه دهم 166.0000
 • کتاب کار پایه دهم 60.000
 • زیست پایه یازدهم 621.000
 • الگو تا رتبه پایه یازدهم 162.000
 • کتاب کار پایه یازدهم60.000
 • زیست پایه دوازدهم 711.000
 • الگو تا رتبه پایه دوازدهم 144.000
 • کتاب کار پایه دوازدهم 60.000
 • زیست گیاهی 531.000
 • الگو تا رتبه زیست گیاهی 117.000
 • کتاب کار زیست گیاهی 50.000
 • ژنتیک 581.000
 • الگو تا رتبه ژنتیک 99.000
 • کتاب کار ژنتیک 50.000
 • زیست در دایره 571.000
 • الگو تا رتبه زیست در دایره 153.000
 • کتاب کار زیست در دایره 60.000
تخفیف محدود

چه اساتیدی زیست حرف آخر را تدریس کرده اند؟

استاد های زیست شناسی حرف آخر از اساتید دارای مدارک سطح بالا و مدرس های پروازی و نام آشنا در این درس می­باشند که دارای علم به روز و نوآوری­ های عالی در آموزش درس زیست شناسی می­باشند و می توانند دروس را با انیمیشن برای دانش آموزان ساده تر کنند. به کارگیری چند استاد در تدریس هر مبحث نشان از مهم بودن این درس برای خود موسسه و استاد ها است که دانش آموزان از استادی استفاده کنند که در مبحث خود مسلط است.

استاد هومن روان (زیست گیاهی)

 هومن روان مدرس بخش  گیاهی درس زیست شناسی موسسه حرف آخر است و در رشته زیست شناسی- علوم جانوری از دانشگاه سراسری گیلان فارغ التحصیل شده است  و بالاتر از 10 سال در بهترین مدارس تهران از جمله سمپاد تدریس داشته است.

 این استاد نام آشنا همه ی مباحث قسمت زیست گیاهی  مانند چرخه تولید بازدانگان- حرکت­ های گیاهی- هورمون ­های گیاهی و … را با استفاده از انمیشن و تصویر سازی به صورت کامل تدریس کرده است. با توجه به اهمیت مبحث زیست شناسی گیاهی بیشتر کنکوری ها این مبحث را به علت دشواری بودن درک آن از درس زیست  حذف می­کنند، ولی هومن روان آنقدر این درس را با شهودی سازی برای شما آموزش میدهد که سختی زیست گیاهی به کلی از بین میرود.

استاد شعبانی (جانوری و انسانی)

استاد شعبانی ازبرجسته ترین استاد های درس زیست می­باشد و مدرک ارغ التحصیل رشته ی ژنتیک از دانشگاه تهران است و بیش از ده سال سابقه تدریس در آموزشگاه های و مدارس تیزهوشان تهران است. این استاد بزرگ از اولین اساتید در ایران است که از تکنیک شهودی سازی و انیمیشن  برای آموزش مفهومی و راحت درس زیست شناسی استفاده کرده ومو به مو و خط به خط کتاب درسی را به صورت کامل مورد واکاوی قرار داده است.

استاد شاکری (جانوری و انسانی)

میرسیم به معرفی استاد شاکری بزرگ، ایشان  از نام آشنا ترین و جوان ترین اساتید درس زیست است و در رشته ی زیست شناسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده است و دارای شش سال سابقه درس دادن در موسسه های نام آشنای کنکوری و مدارس پیشرفته تهران است. استاد شاکری روش سه لایه ای زیست و هفت الگوی طلایی را اختراع کرده است که هر کسی باید این هفت الگو را بشناسد.

نحوه ی خرید پکیج زیست شناسی حرف آخر

شما دانش آموزان عزیز در اول نیاز نیست همه ی پکیج ها را خریداری کنید شما باید اول نمونه تدریس از این استاد ها مشاهده کنید که آیا اصلا این استاد ناب به درد شما خواهند خورد یا نه

پس فقط کافیه با شماره ی 09918506870 تماس بگیرین و نحوه ی دریافت زیست حرف آخر را مطلع شوید

روش تدریس زیست حرف آخر

درس زیست یکی از کلیدی ترین و مهم ترین دروس دوران دبیرستان مباشد که در واقع شاه کلید قبولی در بهترین دانشگاه های ایران میباشد  و اگر داوطلبین بتوانند با سختی های این درس کنار بیایند و تدریس هارا به نحوه احسن آموزش ببینید میتوانند با سربلندی کنکور را پشت سر بگذرانند.

و اما خیلی از داوطلبین در مورد روش های تدریس درس زیست حرف آخر پرس و جو میکنند و میخواهند با صفر تا صد تدریس های آشنا شوند تدریس درس زیست همانطور که میدانید توسط استاد شاکری و استاد شعبانی و استاد روان انجام شده است و به روش نوین و تصویر سازی تدریس شده است .

در تدریس های اساتید حرف آخر ابتدا با محوریت کلی ،محتوای فصل و درس برای داوطلب تشریح میشود و در ادامه نکته کلیدی و طلایی درس برای داوطلب تشریح میشود و پس از آن تست های ترکیبی و کنکوری بررسی میشود .                                                                                                                        

نحوه ی خوندن حرف آخر
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان