preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

خرید اقساطی محصولات حرف آخر-با تخفیف ویژه

عناوین اصلی مقاله

خرید اقساطی محصولات حرف آخر

فهرست مطالب

خرید اقساطی محصولات حرف آخر-با تخفیف ویژه در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است.

خرید اقساطی محصولات حرف آخر – با تخفیف ویژه، فرصت بسیار عالی برای دانش آموزانی است که توانایی پرداخت کامل محصولات حرف آخر را ندارند و نمیتوانند از پس هزینه ها بر بیایند و ما قصد این را داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه میتوانید با کم ترین هزینه از محصولات حرف آخر بهره مند شوید و به صورت اقساط محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه تهیه نمایید پس با ما همراه باشید .

کافی است با شماره 09918506870 تماس بگیرید تا اطلاعات لازم برای خرید اقساطی محصولات حرف آخر – با تخیف ویژه را در اختیار شما قرار دهیم.

اول باید با محصولات حرف آخر آشنا باشید تا به شما آموزش دهیم که خرید اقساطی محصولات حرف آخر – با تخفیف ویژه چگونه است. موسسه ی حرف آخر دو نوع پکیج آموزشی توسط استادان خبره برای دانش آموزان ویژه تهیه کرده است که دانش آموزان بتوانند از تدریس بهترین استاد های ایران بهره مند شوند.

پکیج های صفر تا صد ( 100درصد کنکور )  و پروژه 6040 (پکیج جمع بندی ) ، تنها محصولات موسسه حرف آخر میباشند که در ابتدا باید دانش آموز توسط مشاور تعیین سطح شود که چه بسته ای نیاز دارد تا بتواند در کنکور خود به موفقیت برسد بعد پکیجی که مورد نیاز دانش آموز است توسط مشاور معرفی شود.

منابع و محصولات حرف آخر، دی وی دی های آموزشی . جزوه ی هر دی وی دی  ، دفتر برنامه ریزی بسیار ویژه و پکیج مشاوره هستند که در اختیار هر دانش آموزی قرار میگیرد. به جرآت میتوان گفت با بهترین موسسه کنکوری و بهترین نوع آموزش سر و کار دارید، شعار ما اینست : حرف با عمل برابر است.

دانش آموزانی که با موسسه و قدرت این مجموعه آشنا نیستند ما میتوانیم پکیج رایگان را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با تدریس های استاد ها بیشتر آشنا شوید  و در صورتیکه توانستید با آموزش ها ارتباط برقرار کنید این زمان است که میتوانید استارت کار خود را با موسسه شروع کنید و با توجه به برنامه ریزی که مشاور ارشد در اختیار شما قرار داد پیش روید.

پرداخت مبلغ محصولات حرف آخر در 5 قسط

با توجه به فرایند اقتصادی کشور ایران در حال حاضر خیلی از داوطلبان دغدغه این را دارند که چگونه محصولات حرف آخر را در تعداد قسط های بالا تهیه کنند از این رو یکی از سوالات بی شمار داوطلبان در تماس با خط دفتر رسمی حرف آخر راجب نحوه خرید قسطی محصولات حرف آخر است و اینکه شیوه بازپرداخت قسط ها به چه شکلی میباشد.

داوطلبای دهمی و یازدهمی ها و پشت کنکوری های عزیز دیگه نگران پرداخت و خرید محصولات حرف آخر نباشید با توجه به تخفیفات بی نظیرموسسه و همچنین افزایش اقساط بازپرداخت محصولات به راحتی میتونید پکیج صفر تا صد مجموعه حرف آخر را دریافت کنید.

در حال حاضر تخفیفات موسسه 40% میباشد و هر داوطلبی بخواهد به هر میزانی محصولی دریافت کند با تخفیف 40%میتواند پکیج مد نظرش را دریافت نمایید و از طرفی باز پرداخت  قسط محصولات به 5 قسط افزایش پیدا کرده است تا دیگه به مشکلی نخورید.

پس چی از این بهتر ، همین حالا با شماره تماس 09918506870 تماس بگیر تا تخفیفات از دست ندی و بتونی محصولاتتو تو 5 قسط تهبه کنی لازم به ذکر است با تماس با شماره دکر شده میتونی یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور ارشد موسسه حرف آخر داشته باشی پس دست به کار شووو.

شماره کارت حرف اخر برای خرید اقساطی محولات

امروزه با توجه به مشکلات واریز وجه ها  کلاهبرداری های موجود در این بستر نا امن موسسه حرف آخر تصمیم گرفته است تا تمامی شماره کارت های موسسه حرف اخر را به نام موسسه حرف اخر مهر تغییر دهد تا دیگر داوطلبان و والدین داوطلب ها مشکلی از این بابت نداشته باشند و راحت و بدون دردسر . دغدغه های این مسیر بتوانند محصولات را تهیه کنند

شماره تمامی داوطلبانی که میخواهند پکیج های موسسه های حرف آخر را تهیه کنند میباست با مشاورین موسسه در ارتباط باشند تا در دام کلاهبرداران نیفتند

تماس:09918506870

خرید اقساطی محصولات پایه دهم حرف آخر

بعضا داوطلبان موسسه حرف آخر برای تهیه محصولات خود و همچنین پیش بردن اهداف خود و رسیدن به هدف های تحصیلی نیازمند این هستند تا محصلات حرف آخر را به صورت قسطی تهیه کنند .

برای اینکه اوطلبان بتوانند به راحتی خرید های خود را انجام دهد نیز موسسه حرف آخر با این روش نیز موافقت کرده است .

قیمت اصلی محصولات صفر تا صد موسسه حرف آخر نزدیک به 21 میلیون تومان میباشد اما داوطلبان حرف آخر میتوانند با تخفیف کل پکیج های خود را به مبلغ 14800تهیه کنند البته همین مبلغ 14 میلیون تومان نیز قسطی میشود و داوطلب میتواند فقط محصولات پایه دهم خود را تهیه کنند که فقط یک سوم کل مبلغ اصلی پکیج میشود.

و همچنین مابقی مبلغ را در ماه های آتی پرداخت کنند تا هم داطلب پکیج خود را داشته باشد و خللی در برنامه ریزی داوطلب به وجود نیاید و هم والدین داوطلب از لحاظ اقساطی تحت فشار نباشند.

همچنین داوطلبان میتوانند فقط پایه تحصیلی خود را تهیه کنند برای مثال خرید اقساطی محصولات یازدهم برای داوطلبان پایه ازدهم و همچنین خرید اقساطی محصولات دوازدهم حرف آخر برای داوطلبان پایه های دوازدهم میسر است.

داوطلبان پایه های دهم ،یازدهم، دوازدهم رشته های ریاضی و تجربی میتوانند با تماس با شماره 09918506870 شرایط کامل خرید اقساطی محصولات حرف آخر را جویا شوند.

خرید اقساطی محصولات 6040 حرف آخر

از دیگر محصولات با کیفیت و پر طرفدار موسسه حرف آخر میشود به مصولات 6040 نیز اشاره کرد این پکیج همیشه در فصل زمستان یا نزدیک کنکور منتشر میشود.

از مزیت های این پکیج میشود به کم حجم بودن آن اشاره کرد و همین کم حجم بودن باعث شد است تا داوطبان در مدت زمان خیلی کم یعنی فقط در 100 روز 60%از کل مطالب پایه دهم و یازدهم و را یاد بگیرند.

خب بعضی از دوستان و داوطلبان حرف آخر به مانند دیگر پکیج های موسسه حرف آخر خواهان این هستندکه پکیج ا نیز اقسطی شوند تا بتوانند راحت آن را تهیه کنند .

اما یه خبرررر وب برای طرفداران پکیج 6040 اینکه موسسه نیز به مانند دیگر پکیج ها نیز شرایط را فراهم کرده تا تمامی داوطلبان بتوانند بدون مشکل و به صورت اقساطی این پکیج هارا تهیه کنند و به مانند دیگر پکیج های موسسه حرف آخر میتوانند با پرداخت قسمتی از مبلغ کل پکیج میتوانند قسط اول محصلات 6040 خود را دریافت کنند .

بخوانید: تفاوت های پکیج 6040 و پکیج صفرتاصد موسسه حرف آخر

برای دریافت مشاوره رایگان محصولات6040 و اطلاع از شرایط اقساطی این پکیج با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

مزیت خرید اقساطی محصولات حرف آخر

بسیاری از داوطلبانی که قصد ورود به موسسه حرف آخر را دارند همشه واهمه قیمت و هزینه های حرف آخر را دارند اما موسسه حرف آخر برای این دسته از داوطلبان نیز برنامه و پلن های طراحی کرده است که یکی از این پلن ها خرید اقساطی محصولات حرف آخر نیز میباشد .

داوطلبان با استفاده از این روش اقساطی تهیه کردن محصولات هم میتوانند قسمتی از محصولات را تهیه کنند و به همان مقدار مبلغ نیز بپردازند پس در وهله اول در هزینه های صرفه جویی میشود و داوطلب میتوانند با هر مقدار مبلغی که میتواند قسط اول محصولات خود را تهیه کند.

در وهله دوم داوطلب فقط قسمتی از محصولات خود را دریاف میکند یعنی به هر اندازه که هزینه پرداخت کند به همان مقدار  محصول دریافت میکند و از این موضوع نقطه مثبتی برای داوطلب تلقی میشود زیرا اگر داوطلب از مشاور خو ناراضی باشد میتواند ادامه محصولات را از مشاور دیگری دریافت کند.

نکته مهم بعدی در خرید اقسطی محصولات حرف برای داوطلبان این است که به هیچ وجه ممکن برنامه داوطلب ناقص نمی ماند و داوطلب حتی در صورت تهیه یک سوم محصولات باز با همان روال قبلی میتواند برنامه قطاری و طرح نخبگان خود را ادامه دهد.

شماره تماس حرف آخر

خرید اقساطی محصولات حرف آخر – با تخفیف ویژه، برای کسانی است که مشکل مالی دارند؟

در راستای عدالت آموزشی موسسه ی حرف آخر این امکان را در اختیار تمامی دانش آموزان گذاشته است که بتوانند محصولات حرف آخر را با اقساط خریداری کنند چون مزایای اقساطی خرید کردن این است که میتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید و کسانی که کسب کار آن ها ماهانه است راحت میتوانند ماه به ماه هزینه ها را بپردازید و خود را در مشکل مالی قرار ندهند علاوه بر این تخفیف بسیار ویژه ای برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

پس دانش آموزان عزیز کاملا خیالتان راحت باشد که میتوانید محصولات حرف آخر را به صورت اقساطی تهیه فرمایید و اگر هرچه زودتر اقدام فرمایید از تخفیف های ویژه بهره مند خواهید شد و تمام تلاش ما اینست که منابع بهترین موسسه ی موجود را در اختیار شما قرار دهیم تا در کنکور سراسری به بهترین رتبه ی دلخواهتان دست پیدا کنید.

آیا خرید اقساطی محصولات حرف آخر باعث نمی شود که به برنامه ریزی آسیب وارد شود؟

جواب ما خیر است

بسیاری از دانش آموزان این سوال را از ما می پرسند که خرید اقساطی محصولات حرف آخر باعث نمی شود که به برنامه هایمان صدمه وارد شود ؟

باید بدونید که برنامه ای که در اخیتار شما قرار خواهیم داد و می توانید برنامه ها را از این لینک مشاهده فرمایید، برنامه ای است که از سال دهم شروع میشود و در آخر به سال دوازدهم ختم میشود یعنی دانش آموز کنکوری که میخواهد استارت برنامه ریزی را توسط سر مشاور ارشد و موسسه ی حرف آخر بزند ماه اول خود را فقط صرف خواندن درس های سال دهم خواهد کرد.

 و دیگر نیاز نیست دروس سال دوازدهم را تهیه کند و میتواند همراه برنامه ریزی ماه به ماه به دیدگاه مشاور منابع را خریداری کند ، پس شما دانش آموزان عزیز فقط کافی است با شماره 09918506870تماس بگیرید تا اطلاعاتی که نیاز شما است را در اختیار شما قرار دهیم .

خرید اقساطی محصولات حرف آخر به چه شکلی صورت خواهد گرفت ؟

دانش آموزان عزیز دقت داشته باشید نحوه خرید به این حالت است که مبلغ کل پکیج بر سه بخش تقسیم میشود. در قسط 1 و قسط 2 متناسب با مبلغ واریزی محصول بدون تخفیف برایتان ارسال می گردد.

در قسط آخر، تخفیف پکیج کامل لحاظ  شده، مبلغ باقیمانده را پرداخت و بقیه محصولات را دریافت می نمایید. یعنی در تسویه ی آخر برای شما همان مبلغی که در اول با تخفیف گفته شده است خواهد بود. دقت فرمایید حداقل مبلغ برای قسط نخست 1 میلیون تومان است. این مراحل برای پکیج 6040 و در دو قسط امکان پذیر هست پس خرید خود را نهایی کنید.

 پس دانش آموزان عزیز، فروش به صورت قسطی فقط از طریق مشاوران ارشد امکان پذیر است ، یعنی تنها مشاوران ارشد میتوانند محصولات را به صورت قسطی برای دانش آموزان ارسال کنند پس تنها کافی است با شماره ی 09918506870 تماس بگیرید و ار فرصت ویژه بهره مند شوید.

نحوه ی خوندن حرف آخر

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

یک فکر در مورد “خرید اقساطی محصولات حرف آخر-با تخفیف ویژه

 1. نگین گفت:

  سلام آیا میشه تعداد اقساط رو بیشترکرد

  1. hrfeakharcom گفت:

   با سلام بله امکان پذیر است.

 2. رمضانی گفت:

  من قسط اول محصولاتم رو دو ماه پیش گرفتم
  کی میتونم اقدام کنم برای قسط های بعدی

  1. hrfeakharcom گفت:

   سلام وقت بخیر شما با توجه به تخفیفات خوب موسسه یتونید همین الان قدام کنید

 3. مهران محمدی گفت:

  ممنون بابت مشاوره و خرید محصولات

  امیدم اول به خدا بعد به حرف آخره

  1. hrfeakharcom گفت:

   انشالله موفق باشی مهران

 4. محدثه ریگی گفت:

  مچکر از لطفتون آقای ایمانی من دو سوم محصولاتتون گرفتم

  1. hrfeakharcom گفت:

   انشالله که به هدفت برسی محدثه جان

 5. زهرا گفت:

  خیلی عالیه واقعا قسطی خریدنش ممنون

  1. hrfeakharcom گفت:

   انشالله موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان