preloader

ارتباط با مشاوره ارشد حرف آخر: 09918506870

حرف آخر را دنبال کنید

وبلاگ

تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا 100 حرف آخر در چیست ؟

عناوین اصلی مقاله

تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا 100 حرف آخر در چیست ؟

تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا 100 حرف آخر در چیست ؟

حرف آخر با توجه به نیازهای داوطلبان پکیج‌های مختلفی را تولید کرده است. داوطلبان باید با توجه به نیازی که دارند یکی از پکیج‌های موسسه را انتخاب کنند. یکی از سوالات متداول داوطلبان در مورد پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر و پکیج صفر تا 100حرف آخر است. اکثر داوطلبان می‌خواهند تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر را بدانند. داوطلبان تفاوت این دو پکیج را به طور کامل نمی‌دانند و برای همین بین این دو پکیج انتخاب درستی ندارند. ما در این مطلب به طور کامل پروژه ۶۰۴۰ و پکیج صفر تا صد حرف آخر را به شما معرفی می‌کنیم سپس تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر را توضیح می‌دهیم

برنامه صفر تا صد حرف آخر

پکیج صفر تا صد حرف آخر معمولا با نام‌های دیگری نیز مابین داوطلبان و دانش‌آموزان شناخته می‌شود. پکیج صفر تا صد حرف آخر نام‌های دیگری مانند برنامه ۴ ماهه حرف آخر، پکیج کامل حرف آخر، برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نیز دارد و داوطلبان با این نام‌ها پکیج صفر تا صد حرف آخر را می‌شناسند. اما پکیج صفر تا صد حرف آخر چیست و چرا به آن برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر نیز می‌گویند؟

برنامه صفر تا صد حرف آخر چیست؟

پکیج صفر تا صد حرف آخر یک برنامه مطالعاتی ۱۰۰۰ ساعته(تدریس و تعلیم) است. این بدین معنی است که داوطلبان و دانش‌آموزان در یک مدت زمان ۱۰۰۰ ساعته تمامی درس‌های عمومی و تخصصی را برای کنکور یاد می‌گیرند. ۱۰ درصد این پکیج به آموزش کامل داوطلبان و دانش‌آموزان می‌پردازد و دانش‌آموزان با این ۱۰ درصد تمامی مفاهیم را یاد می‌گیرند. در واقع می‌توان گفت ۱۰ درصد پکیج یعنی ۱۰۰ ساعت پکیج صفر تا صد حرف آخر مربوط به توضیح مباحث درسی است.

۹۰ درصد پکیج صفر تا صد حرف آخر مربوط به تمرین و تکرار و حل تست است. داوطلبان و دانش‌آموزان در ۹۰۰ ساعت تمرین‌ها و مسائل را به طور کامل و جامع حل می‌کنند. این بدین معنی است که داوطلبان زمان بسیار زیادی برای حل تمرین و تست دارند. داوطلبان در پکیج صفر تا صد حرف آخر در مدت زمان ۱۰۰۰ ساعت می‌توانند تمامی مفاهیم و مطالب را به صورت کامل یاد بگیرند و تمامی تست‌های کنکور را حل کنند.

یک موضوع مهم را باید به یاد داشته باشید. به عنوان مثال آموزش یک مبحث توسط استاد ۲ ساعت است. اما ساعات تعلیم که باید توسط خود داوطلب مطالعه شود ممکن است در حدود ۳ ساعت باشد. این بدین معنی است مجموع آموزش استاد و تعلیم داوطلب در حالت کلی ۱۰۰۰ ساعت طول می‌کشد. داوطلبان همراه با پکیج صفر تا صد حرف آخر، پکیج‌های محاسبات و هفت الگو طلایی زیست شناسی را نیز دریافت خواهند کرد.

برنامه پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر یا برنامه پروژه ۶۰۴۰ نظام جدید یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های حرف آخر است. این پروژه در مدت زمان ۱۰۰ روزه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر یک برنامه مطالعاتی است که در دو بازه زمانی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. بازه زمانی اول یک بازه زمانی ۶۰ روزه است و بازه زمانی دوم یک مدت زمان ۴۰ روزه در این پروژه است.

داوطلبان در بازه زمانی ۶۰ روزه تمامی درس‌های عمومی و تخصصی را به طور کامل آموزش می‌بینند. بازه زمانی دوم یعنی بازه زمانی ۴۰ روزه برای تست زدن و آزمون‌های جامع است. در واقع می‌توان گفت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر حدودا در یک زمان ۳۶۰ ساعته در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

حالا که با محتوای پکیج ۶۰۴۰ و صفر تا صد حرف آخر آشنا شدیم بهتر است به سراغ تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر برویم و به سوال‌هایی مانند پروژه ۶۰۴۰ خوبه یا نه پاسخ دهیم.

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر چیست؟

۱) مدت زمان آموزش

پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر در یک مدت زمان حدوداً ۳۶۰ ساعته الی ۳۵۰ ساعته مفاهیم و مطالب را به دانش‌آموزان و داوطلبان آموزش می‌دهد. این بدین معنی است که داوطلبان در این مدت زمان مفاهیم تمامی درس‌های عمومی و تخصصی را یاد می‌گیرند و نحوه حل سوالات را آموزش می‌بینند. بنابراین اولین تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر در مدت زمان است.

پکیج صفر تا صد حرف آخر همراه با زمان تدریس و تعلیم حدوداً ۱۰۰۰ ساعت است. داوطلبان و دانش‌آموزان در یک بازه زمانی بلند مدت مباحث و مفاهیم را آموزش می‌بینند. به عبارت دیگر پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر مدت زمان تدریس کمتری دارد و مدت زمان پکیج صفر تا صد طولانی‌تر است.

تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر چیست؟

۲) حجم پکیج‌ها

پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر در مقایسه با پکیج جامع حرف آخر فشرده‌تر است. همان طور که در قسمت بالا نیز به آن اشاره کردیم، پکیج ۶۰۴۰ در مدت زمان ۳۶۰ ساعته در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و پکیج جامع مدت زمان بیشتری دارد. بنابراین پکیج ۶۰۴۰ فشرده‌تر است. اما این بدین معنی نیست که مطالب به صورت ناقص در پکیج ۶۰۴۰ آموزش داده می‌شود. تمامی مطالب و مفاهیم در پکیج ۶۰۴۰ به صورت کامل آموزش داده می‌شود. اما چرا بین این دو پکیج اختلاف زمانی وجود دارد؟

اساتید حرف آخر در پکیج صفر تا صد حرف آخر به عنوان مثال یک فرمول ریاضی را همراه با اثبات و مثال‌های زیادی توضیح می‌دهند. دانش‌آموزان در این پکیج یاد می‌گیرند که چگونه به سوالات امتحانی پاسخ دهند و یک نمره مناسب نیز در امتحانات کسب کنند. اما در پکیج ۶۰۴۰ موضوع به طور کامل و تنها برای کنکور آموزش داده می‌شود. در واقع می‌توان گفت به عنوان مثال یک مبحث در پکیج جامع در ۱ ساعت و نیم توضیح داده می‌شود و داوطلبان در این مدت زمان یاد می‌گیرند چگونه به سوالات امتحانی و تست‌های کنکور پاسخ دهند. اما در پکیج ۶۰۴۰ این موضوع در ۱ ساعت آموزش داده می‌شود و داوطلبان برای کنکور تست‌ها را آموزش می‌بینند.

۳) شرایط تحصیلی و زمان مطالعه داوطلبان

یک تفاوت مهم پروژه ۶۰۴۰ با صفر تا صد حرف آخر کاملا به شرایط مطالعه داوطلبان بستگی دارد. داوطلبانی که مدت زمان کمی تا کنکور فرصت دارند باید از پکیج ۶۰۴۰ استفاده کنند. این پکیج معمولا در ماه دی یا بهمن منتشر می‌شود و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. داوطلبانی که بنا به هر دلیلی نتوانسته‌اند از اول سال تحصیلی برای کنکور آماده شوند باید از پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر استفاده کنند.

پکیج صفر تا صد حرف آخر مناسب داوطلبانی است که از اول سال تحصیلی می‌خواهند برای کنکور آماده شوند. این داوطلبان معمولا از ماه شهریور یا ماه مهر برای یادگیری مباحث آماده می‌شوند و از پکیج صفر تا صد، نه تنها برای کنکور بلکه برای امتحانات نهایی خود نیز استفاده می‌کنند.

۴) تعداد تست‌های پکیج‌ها

داوطلبان در پکیج صفر تا صد حرف آخر، تست‌های زیادی را حل می‌کنند و برای هر مبحث، اساتید سوال‌های امتحانی و تست‌های کنکور در سال‌های اخیر را توضیح می‌دهند. در واقع داوطلبان به دلیل زمان زیاد پکیج صفر تا صد تست‌های زیادی حل می‌کنند و به صورت همزمان برای سوالات امتحانی و کنکور آماده می‌شوند. اما شرایط در پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر متفاوت است.

در پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر داوطلبان در پایان مدت زمان ۶۰ روز به سراغ حل تست‌ها می‌روند. در واقع می‌توان گفت در این پکیج داوطلبان بعد از ۶۰ روز به سراغ حل تست در کنکور می‌روند. داوطلبان در مدت زمان ۴۰ روزه می‌توانند در آزمون‌های جامع شرکت کنند و خود را در محیط کنکور قرار دهند.

۵) آزمون‌های جامع

آزمون‌هایی که در پکیج‌های صفر تا صد حرف آخر وجود دارند به صورت مبحثی هستند. به عنوان مثال داوطلبان یک مبحث را مطالعه می‌کنند سپس بلافاصله می‌توانند در آزمون همان مبحث شرکت کنند و به سوالات پاسخ دهند. اما پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر دارای ۲۰ آزمون جامع بعد از پایان دوره آموزش است. داوطلبان بعد از ۶۰ روز مطالعه مباحث درسی می‌توانند در آزمون‌های جامع شرکت کنند. آزمون‌های جامع حرف آخر در بازه زمانی دوم پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر است.

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

جواب این سوال کاملا بستگی به شرایط تحصیلی داوطلبان دارد. اگر زمان کمی تا کنکور دارید و می‌خواهید از دی یا بهمن برای کنکور آماده شوید بله پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر خوبه.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوره ارشد حرف آخر تماس حاصل فرمایید

09918506870

اگر می‌خواهید از ابتدای سال تحصیلی برای مطالعه کنکور آماده شوید بهتر است از پکیج صفر تا صد حرف آخر استفاده کنید. اگر به هر دلیلی برای کنکور زمان ندارید، پکیج ۶۰۴۰ حرف آخر مناسب است.

شما می‌توانید برای مشاهده جدیدترین قیمت‌های پکیج‌ها به صفحه لیست قیمت محصولات مراجعه کنید یا با شماره 09120793026 تماس بگیرید.

 
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان