preloader

وبلاگ

برای قبولی پزشکی در 5 ماه چیکار کنم؟

عناوین اصلی مقاله

فهرست مطالب

برای قبولی پزشکی در 5 ماه چیکار کنم؟

یکی از تاپ ترین رشته های موجود در کشور ما رشته پزشکی میباشد که هر ساله خیلی از داوطلبین وقتی پایه نهم را به اتمام میرسانند به امید قبول شدن در رشته پزشکی روی به رشته تجربی میارن و در سودای رسید به آرزوهای بزرگشون یعنی پزشکی و داروسازی و دندان پزشکی هستند.

یکی از چندین سوال تکراری داوطلبین رشته تجربی که ما کارشناس ها و مشاورا باهاش روبه رو میشیم همین سوال( برای قبولی پزشکی در 5 چیکار کنم؟) هستش البته این عدد 5 متغییره مثلا بعضا میپرسند که تو 7 ماه یا 4 ماه یا 8 ماه چطوری به رشته های مورد انتخابمون برسیم و بدستش بیاریم.

خیلی از داوطلبا با این طرز فکر که من چرا بخونم وقتی هنوز شروع نکردم یا من نمیرسم تموم کنم و این نوع پالس های منفی باعث نابودی هدفشون در اون سال میشن در حالی که میتونن با برنامه ریزی های صحیح و درسته در همین مدت زمان کم نیز به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنند.

آیا در 4الی6 ماه میشه به پزشکی رسید؟

بله عزیزان ما در جواب به این سوال صراحتا بهتون میگیم که قبول شدن در مدت زمان کم برای هر رشته ای شدنیه و اگر برنامه ریزی درست و صحیحی داشته باشید میتونید بدون دردسر به اون چه که میخواهید برسید. مامیدونیم که رشته های از قبیل پزشکی دارو سازی و دندان پزشکی جزوه رشته های تاپ و پر سر و صدای رشته تجربی هستن و اگر بخوایم قبول شیم صرفا باید با حداقل 500هزار نفر در رقابت باشیم و همین باعث افت روحیه خیلی از داوطلبین میشه که چطوری من توی این مدت زمان کم بیام این همه درس تخصصی و عمومی رو با حجم بسیار بالا بخونم و ایا تایم دارم در ادامه برای تست زدن و مرور کردن مطالب یا نه؟
بله عزیزان میتونید همین الان خودتون برسونید البته طبیعتا برنامه داوطلبی که از اول مهر شروع خواهد کرد با برنامه داوطلبی که بهمن ماه یا دی ماه یا اسفند ماه میخواد استارت بزند تفاوت های چشمگیری خواهد داشت در ادامه با ما باشید تا رمز و راز پیروزی توی این مسیرو بهتون بگیم عزیزان.
اگه تا حالا شروع نکردید ایرادی نداره شما بعد از خوندن این مقاله میتونید با تماس با شماره تلفن های موجود در سایت با کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید
برای دریافت مشاوره رایگان در این باره با شماره تماس 09918506870 در ارتباط باشید .

برای قبولی پزشکی در 5 ماه چیکار کنم؟

چطوری در مدت زمان کم برای کنکور آماده بشیم؟

رشته تجربی یکی از دشوار ترین رشته های تحصیلی کشور ما هستش چون تلفیقی از دروس حفظیات و حلیات رو در خودش داره و داوطلبی میتونه نتیجه بگیره که از مهارت هردو عنصر حفظبات و حلیات بهره مند باشد

داوطلبی که از اول مهر ماه شروع به درس خوندن میکند طبیعتا نکته به نکته و خط به خط مطالب کتاب های درسی رو باید بررسی کنه و همه مطالب رو فرا بگیره و روزانه به مقدار قابل توجهی تست های ترکیبی و تالیفی و مبحثی را در دستور کار قرار دهد تا بتواند به هدف خود برسد.

اما داوطلبی که دیرتر استارت میزند با از مطالب درسی که از اهمییت کمتری برخوردار هستند چشم پوشی کند و صرفا به دنبال مباحثی باشد که رتبه پرور باشد و روی دروسی بیشتر تمرکز کند که تراز ساز باشد به عنوان مثال داوطلبی که از مدت زمان زیادی برای کنکور برخوردار هستند زیر و بم کتاب زیست رو مطالعه میکنند ولی داوطلب با زمان کمتر دیگر نیازی به خواندن کامل درس پرحجم زیست ندارد بلکه مباحث سوال خیز را باید در برنامه خود مورد استفاده قرار دهد به عنوان مثال به مباحث سوال خیز پایین دقت کنید .

زیست دهم (گردش مواد 5 سوال )

زیست یازدهم( حواس 3 سوال)

زیست دوازدهم(جریان اطلاعات در یاخته 4 سوال)

مطالب بالا فصل های سوال خیز هر پایه از درس زیست شناسی هستش که داوطلب با پیدا کردن اونها و قرار دادن این فصول در برنامه درسی اش میتواند بهترین نتیجه ممکن را بگیرد به شرطی که این فصل ها را به صورت کامل فرا بگیرد.

اگر متن بالا را خوانده باشید اشار کرده ایم که در کنار اینکه مباحث سوال خیز رو مطالعه میکنید حتما دروسی که تراز خوب میسازن رو فراموش نکنید و وقت زیادی رو برای این دروس در برنامتون اختصاص بدید در ادامه به دروس رتبه ساز هر رشته اشاره کردیم.

دروس رتبه ساز رشته تجربی

در رشته تجربی با توجه به امار هایی که بدست آمده است دو درس شیمی و زیست به شدت رتبه ساز هستن و باعث میشه تراز شما به صورت چشمگیری بالا بره خب درس زیست که مطمئنا همه شما میدونید بخاطر حجم زیاد ، تعداد سوال بالا،ضریب بالا از اهمییت بسیاری برخوردار هست و بسیار کارایی زیادی در بالا اومدن تراز شما عزیزان داره.

دیگر درس رتبه ساز یا به عبارتی تراز ساز رشته تجربی درس شیمی هستش که متاسفانه از هر 10 داوطلب 8 داوطلب با این درس سنگین مشکل دارند بنابراین اگر داوطلبی بتواند سطح خودش را ارتقا دهد در این درس به راحتی میتواند با توجه به سخت بودن این درس برای دیگر داوطلبین ، رتبه خود را به شکل چشمگیری بالا بیاورد . طبق آمار های پایگاه سنجش کشور

115هزار نفر شیمی را منفی زدند

88هزار نفر شیمی را 0 زدند

و بقیه داوطلبن به صورت میانگین پنج تا 20 درصد توانسته کسب کنند به همین دلیل تاکید داریم ک با توجه بیش از حد به این درس میتوانید در زمره داوطلبان رتبه برتر قرار بگیرید.

دروس رتبه ساز رشته انسان

برای قبولی پزشکی در 5 ماه چیکار کنم؟

دروس رتبه ساز رشته انسانی

ریاضی و انگلیسی

در رشته انسانی نیز به دلیل اینکه ما فقط یک درس حلیاتی داریم اکثر داوطلبان همین ک درس را نیز سفید میگذارند یا به عبارتی صفر و اگر داوطلبی برنامه ای حساب شده برای این درس داشته باشد بدون هیچ دغدغه ای میتواند رتبه های زیر 3000 و کمتر را تجربه کند .

دیگر درس سنگین این رشته زبان انگلیسی میباشد که واقعا با توجه به سنگین بودن هزینه های کلاس های خصوصی وضعیت خیلی از داوطلبان در این درس به شدت بد میباشد به طوری که در سال گذشته 25 درصد داوطلبان این درس را منفی و 30 درصد داوطلبان درصدی بین صفر تا 10 بدست اورده اند که اصلا جای دفاع ندارد بنابر این کسی که درس زبان نقطه قوتش باشد به راحتی میتواند تراز خود را خیلی ارتقا دهد.

در مطالب بالا به صورت کامل نحوه مطالعه در مدت زمان کم را توضیح دادیم و اگر داوطلب بتواند برای خود برنامه ریزی اصولی بر مبنای اطللاعات بالا داشته باشد میتواند نتیجه خوبی بدست بیاورد

ما اگر داوطلب خود قادر بر تهیه برنامه ریزی برای این دوره 5 ماهه ندارد میتواند با تماس با مشاورین طرح نخبگان پکیج مشاوره و برنامه ریزی 3 الی6 ماهه را سفارش دهد و با کمترین هزینه ممکنه به رشته پزشکی یا رشته های دیگر مورد نظر خود برسد.

جهت ارتباط با کارشناس طرح نخبگان و سفارش پکیج مشاوره و برنامه ریزی 3 الی 6 ماهه با شماره تماس 0991506870 در ارتباط باشید.

آیا با حرف آخر میشود به پزشکی رسید؟

شایده شنیده باشی که رسیدن به پزشکی یه امر دشوار و سخته، دوست من و طبیعتا هم اگر بگوییم آسان است اغراق کرده ایم چون ما برای رسیدن به هدف های بالا از جمله پزشکی و دندان و دارو راه بلند بالایی در پیش خواهیم داشت و با حجم سنگینی از دروس روبه رو خواهیم شد اما میدونی قسمت ترسناک ماجرا کجاست؟

قسمت ترسناک ماجرا اما اینجاست که ما بخاطر ویروس ترسناک کروناا اصلا آموزش اصولی ندیده ایم و اکثر سه سال دوران دبیرستان را غیرحضوری پشت سر گذاشتیم و خیلیا دنبال کلاس خوب ، استاد معتبر ،یا موسسات آموزش عالی میگردن که یه جوری این دوران رو جبران کنند که البته همیشه در جواب این مسئله ما موسسه حرف آخر رو به داوطلبان معرفی میکنیم که با آموزشات جذاب و سبک آموزش نوین توانسته راه رسیدن به هدف رو همواره کنه برای داوطلبان و قطعا ین همون چیزیه که داوطلبان پشت کنکوری نیاز دارند.

حالا سوال میپرسید اقای ایمانی شما که جزو مشاوران ارشد حرف آخر هستید چجوری حرف آخر رو برای ما تضمین خواهید کرد ؟

جواب من به شما اینه دوستان اینکه مجموعه حرف آخر در ابتدای کار به همه داوطلبان نمونه کار میده نمونه های که اصولا به نام هدایای یک و نیم میلیونی حرف آخر شاخته میشود  و کاملا رایگان به داوطلبا داده میشود تا عزیزان پشت کنکوری با دیدن این پکیج که صفر تا رتبه نام دارد با موسسه حرف آخر و سبک تدریس و برنامه ریزی ها آشنا شوند .

پس من به شما توصیه میکنم که حتما در ابتدای کار این نمونه کار های مجموعه حرف آخر که کاملا رایگان هست رو دریافت کنید تا با آموزشات عالی این مجموعه آشنا شوید

برای دریافت نمونه کار های حرف آخر با شاره تماس 09918506870 در ارتباط باشید.

پکیج مشاوره و برنامه ریزی 3 الی 6 ماهه چیست؟

از قرار معلوم خیلی از داوطلبین شروع و استارت درس خوندشون همیشه بازه های 7 مانده به کنکور یا 6 ماه مانده به کنکور هستش از این رو طرح نخبگان کنکور به دنبال راه حلی برای پوشش ضعف این نوع داوطلبان میباشد و سعی کرده است با استفاده از تمام ظرفیت های موجود در بحث خواندن دروس و تست زنی یک برنامه ایده آل و جامعه تحویل داوطلبان کنکوری دهد تا بتوانند بدون دردسر و دغدغه به اون چه که میخوان برسند.

این پکیج شامل یک برنامه مطالعاتی 3 الی 6 ماهه هستش که سعی کرده ایم در این پکیج تمام مباحث سوال خیز و مهم که در کنکور داوطلب تاثیر دارد را قرار دهیم به این صورنت که مباحث سوال خیز هر درس در روزهای معینی برای داوطلب قرار داده شده است و داوطلب با مطالعه این موارد میتواند سطح آگای خود از مباحثی که در کنکور می آید را ارتقا دهد به عنوان مثال یکی از مباحث سنگین درس زیست به نام گردش مواد در این برنامه حضور دارد که داوطلب با مطالعه این بخش در روز مورد نظر سطح دانش خود نسبت به این مبحث را در کنکور ارتقا میدهد و با فقط چند ساعت مطالعه میتواند به هر 5 سوال این بخش در کنکور پاسخ دهد.

جدا از تمرکز این برنامه مطالعاتی بر  خوانش مباحث تاثیر گذار هر درس ما سعی کرده ایم با توجه به رشته مورد نظر هر داوطلب، دروس رتبه ساز را در اولویت این برنامه قرار دهیم تا داوطلب همیشه سه قدم از دیگر داوطلبان هم رشته ای خودش جلو تر باشد برای مثال در رشته انسانی درس ریاضی در اولویت شماره یک قرار دارد.

دیگر قسمت این برنامه شامل بخش تستی میشود به این صورت که با توجه به حجم دروس برنامه تستی هر روز داوطلب تعیین میشود تا با استفاده از تست های واقع در برنامه تمامی نقاط ضعف خود را به صورت کامل برطرف گند تا دیگر این مطالب در کنکور باعث دردسر داوطلب نشود و بتواند رتبه و تراز قابل قبولی بدست آورد.

در این برنامه نیز مشاوره جایگاه ویژه ای دارد و سعی میشود تا با برگزاری جلسات مشاوره ای ضعف های جزئی داوطلب ر به صورت کامل برطرف کرد در این برنامه هر داوطلب مشمول دریافت 10 جلسه مشاوره میشود و تایم و ساعات مشاوره در طول 5 ماه به صورت کامل مشخص هستند.

برای دریافت این پکیج و شرکت در طرح نخبگان میتوانید با شماره های 09918506870 در ارتباط باشید تا به صورت کامل توسط مشاوران ارشد در جریان برنامه ها و طرح های مجموعه ما باشید.


آیا در همین مدت زمان 5 ماهه میتوان دانشگاه فرهنگیان قبول شد؟

قبولی در رشته های پزشکی و زیر مجموعه پزشک خیلی سختر از دیگر رشته ها میباشد و داوطلبان نیز در همین مدت زمان میتوانند در هر رشته ای قبول شد

تاثیر گذارترین درس رشته ریاضی فیزیک در کنکور کدامست؟

تاثیر گذارترین درس رشه ریاضی درس های ریاضی و فزیک هستند که از  ضریب بالایی برخوردار هستند

حداکثر با چه درصدی در درس زیست میتوان پزشکی قبول شد؟

حداکثر درصد برای درس زیست میتواند 50 به بالا باشد

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان