preloader

وبلاگ

اردوی نوروزی 15 روز با حرف آخر نظام جدید

عناوین اصلی مقاله

اردوی نوروزی 15 روز با حرف آخر نظام جدید

پیش فروش محصولات 6040 فقط با 500هزار تومن

برای ثبت نام در پیش فروش محصولات 6040 و ثبت نام در تخفیفات ویژه موسسه کلیک کنید.

اردوی نوروزی 15 روز با حرف آخر نظام جدید

اردوی نوروزی 15 روز با حرف آخر نظام جدید کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای 

ایستگاه نوروزی که برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است تا بتوانند در ایام تعطیلات نوروزی با استفاده از این پکیج و این برنامه مناسب موسسه حرف آخر سطح مطالعاتی خود را نگه دارند و همچنین با اطلاعاتی که از طریق شرکت در این اردو و استفاده از پکیج مربوطه بدست می آورند بتوانند عملکرد بهتری در کنکور داشته باشند چرا که در طی این طرح شما در 15 روز با حرف آخر میتوانید به سطح علمی مناسبی برسید که 30 کنکور را در این مدت زمان در چنگ خود در آورید و به تسلط بسیار زیادی دست پیدا کنید و به رتبه ای که مد نظرتان است دست پیدا کنید.

برای کسب آگاهی بیشتر راجع به اردوی  15 روزه حرف آخر : 09918506870

اردوی نوروزی حرف اخر نظام جدید با ویرایش جدید

شما می دانید که پر بازده ترین موسسه و فیلم های آموزشی متعلق به حرف آخر می باشد بنابراین استاد منتظری عزیز مدیر این موسسه تصمیم به ارائه پکیج و طرحی با عنوان اردوی نوروزی حرف آخر نموده اند که بدن شک میتواند بازدهی خارق العاده ای برای دانش آموزان داشته باشد .

 موسسات کنکوری بدنبال شو های تبلیغاتی از بخش های مختلف آموزشی و تدریسی خود هستند تا بتوانند نظر دانش آموزان را به تدریس های خود جلب کنند اما هیچ موسسه ای تا کنون اقدام به ارائه پکیجی ننموده است تا دانش آموزان بتوانند بدون پرداخت هزینه ای بصورت کامل با تدریس و آموزش موسسه مربوطه آشنا شوند اما موسسه حرف آخر در موارد مختلف همچون هفت الگوی طلایی و محاسبات و … اقدام به این کار نموده است و اکنون نیز با ارائه طرح الگوی نوروزی موسسه حرف آخر منتظری قدم دیگری در این راه برداشته است تا در راستای عدالت آموزشی کمکی برای دانش آموزان کرده باشد.

لیست دروس ارائه شده در اردوی نوروزی حرف آخر 1400

اردوی نوروزی 15 روز با حرف آخر نظام جدید

در این پروژه با در دست داشتن طرح و پکیج مربوطه و برنامه مطالعاتی اردوی نوروزی حرف آخر در طی 15 روز در این طرح شرکت خواهید کرد و در روز پانزدهم به انجام آزمون می پردازید که طی کردن این بازه زمانی و شرکت در این طرح میتواند شما را به حد بالایی از آمادگی برساند بطوری که بدون شک شما بعد از این دوره موفق خواهید شد تا 30 درصد دروس را به طور کاملا رایگان در دست داشته باشید.

کارایی های پک اردوی نوروزی حرف آخر نظام جدید

 با تهیه این پکیج بصورت رایگان و شرکت در این دوره که برنامه مطالعاتی خاصی نیز همراه آن ارائه میگردد تا بتوانید طبق برنامه پیش برید میتوانید بازدهی مناسبی از این دوره داشته باشید ، این پک شامل تدریس و بررسی 8 درس عمومی و تخصصی  برای هر دو رشته تجربی و ریاضی فیزیک نظام جدید می باشد .

در هر روز دروس خاصی ارایه  میگردد و در بخش انتهایی درس باقیمانده طی برنامه پیش میرود و در انتهای هر شب شما عزیزان بعد از طی برنامه روزانه و مشاهده موارد ذکر شده در برنامه ارائه شده به انجام آزمونک های مختلف می پردازید که معمولا با اطلاق هشت ساعت روزانه برای این پک میتوانید طبق برنامه پیش برید . آزمونک هایی که در انتهای هر شب و طبق برنامه در انتهای گذراندن برنامه روزانه خود به انجام آنها خواهید پرداخت همچون سایر آزمون های مبحثی حرف آخر دارای پاسخ نما به صورت تصویری می باشند یعنی خود استاد ها آن آزمون هایی که از شما گرفته اند را حل خواهند کرد.

با پایان این دوره توسط شما مشاور ارشد حرف آخر همراه با شما و همگام با برنامه با شما در ارتباط خواهند بود تا با پشتوانه قوی و مناسب به انجام این آزمون ها بپردازید ، مناسب ترین گزینه برای دوران باقیمانده تا کنکور برای شما عزیزان اردوی نوروزی حرف آخر و پروژه 6040 حرف آخر می باشد .

قیمت طرح اردوی نوروزی حرف آخر

ارزش گذاری اصلی  طرح اردوی نوروزی حرف اخر حدود یک میلیون و نیم می باشد که در راستای عدالت آموزشی این پک و تمامی مواردی که همراه آن ارائه میگردد اعم از کتابکار و فایل پی دی اف و مشاوره تخصصی و برنامه مطالعاتی و … بصورت رایگان ارائه میگردد و لینک از طرف مشاور به شما داده خواهد شما که به صورت آنلاین اردو را مشاهده خواهید کرد و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید داشت.

حتما و حتما اگر لینک دوره ی 15 روزه را می خواهید با مشاور ارشد تماس بگیرید تا هم مشاوره ی رایگان و لینک دوره به شما داده شود.

09918506870

نحوه ی استفاده از دی وی دی های حرف آخر

کتاب اردوی نوروزی حرف آخر نظام جدید

اردوی نوروزی موسسه حرف اخر برای نظام جدید ارائه شده است و همچنین برای هر دو رشته تجربی و ریاضی فیزیک ارائه شده که همراه با این طرح و پکیج های مربوطه برای دانش آموزان نظام جدید رشته تجربی کتابکاری نیز ارائه میگردد و کتابکاری بصورت فایل pdf ارائه میگردد .

شصت و سه ساعت آموزش ، 37 ساعت تحلیل تصویری که شامل 86 سوال حتمی کنکور 1400 است ، 15 آزمونک ، آزمون جامع در روز پانزدهم مواردی می باشد که در طی اردوی نوروزی حرف اخر با آن مواجه خواهید بود و در انتها با سطح علمی بالا موفق به کسب درصد سی در کنکور خواهید بود تنها با استفاده از این برنامه 15 روزه حرف آخر !

پس برای دریافت رایگان اردوی نوروزی حرف آخر با شماره 09120793026 تماس بگیرید

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!
امتیاز بدهید: post
دیگر مطالب وبلاگ

ممکن است علاقمند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 لیست علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
Call Now Buttonتماس جهت دریافت مشاوره رایگان